DODAJ

Osiedle "Przylesie"

[Opole] Osiedle "Przylesie" 10266[Opole] Osiedle "Przylesie" 10267[Opole] Osiedle "Przylesie" 10264

Inwestycja „Osiedle Przylesie” jest zlokalizowana w spokojnej i cichej dzielnicy Opola – miasta charakteryzującego się niepowtarzalną atmosferą. Do długich spacerów zachęcają alejki wzdłuż nadodrzańskich wałów, którymi można dojść do najpiękniejszego opolskiego parku na Wyspie Bolko. Tam też znajduje się Opolski Ogród Zoologiczny, oaza spokoju i relaksu w centrum miasta, z blisko 80 letnią historią. W pobliżu osiedla znajduje się Muzeum Wsi Opolskiej, jedyne muzeum na wolnym powietrzu w województwie opolskim i jedno z czterech tego typu, położnych w historycznych granicach Śląska.

W sąsiedztwie „Osiedla Przylesie” znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły średnie, kościół oraz sklepy spożywcze, a także największe centrum handlowe na Opolszczyźnie – Karolinka.

Osiedle "Przylesie" to chroniony całą dobę, monitorowany, w całości ogrodzony, kompleks 176 mieszkań, położony w Opolu przy ul. Przylesie (boczna ul. Domańskiego). Układ urbanistyczny osiedla podkreśla wewnętrzną aranżację przestrzeni zielonych, tak potrzebnych na obszarach miejskich. Architekturę osiedla charakteryzuje harmonia i elegancja formy, którą dodatkowo eksponują szlachetne materiały wykończeniowe. Na szczególną uwagę zasługują tu duże tarasy i balkony pozwalające na przeniesienie funkcji mieszkalnej z zamkniętych części mieszkań na zewnątrz. Funkcjonalność mieszkań zadowoli nawet najwybredniejszych klientów. Przemyślane rozwiązania, elastyczność aranżacji i odpowiednia ekspozycja światła dziennego to atuty każdego mieszkania. Wszystkie lokale mieszkalne będą wyposażone w nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne oraz sieć kablową. Pod każdym budynkiem zaprojektowano garaż podziemny z miejscami parkingowymi. Na terenie osiedla zaplanowano ponadto 138 miejsc postojowych (parkingowych) dla mieszkańców, a wzdłuż ul. Przylesie, przed wjazdem na osiedle 12 miejsc postojowych dla gości.

Więcej informacji: www.gant.pl/CMS/Przylesie/opis_inwestycji.html

Szczegóły - [Opole] Osiedle "Przylesie"
inwestorGant Development S.A.
dromp 21.01.2014, godz. 11:42
Ciekawe skąd wezmą się chętni na zamieszkanie w tego typu apartamentach... i za taką cenę.
odpowiedz
missy 30.10.2013, godz. 18:22
A ciekawe, skąd znajdą się chętni na tego typu zadania? Masz jakieś sprawdzone informacje?
odpowiedz
Orzech 30.03.2011, godz. 19:39
Finansowanie opolskiego osiedla Ganta

Deweloper mieszkaniowy – firma Gant – zdobył od BRE Banku Hipotecznego 19,6 mln zł kredytu na budowę kolejnego etapu osiedla Przylesie, które spółka realizuje przy ulicy 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej w Opolu. Termin ostatecznej spłaty kredytu określony został na 15 grudnia 2012 roku. Realizację dwóch budynków drugiego etapu Gant rozpoczął ze środków własnych jeszcze w czerwcu 2010 roku. Docelowo na osiedlu złożonym z dziewięciu budynków zamieszka 300 rodzin. W pierwszej fazie inwestycji powstało 176 lokali w pięciu budynkach, obecnie budowane są 52 mieszkania. Projekt wyszedł z pracowni Zbigniewa Walasa.


Żródło: EUROBUILD
odpowiedz
Mario123 15.12.2010, godz. 10:27
Fajnie wygląda to osiedle no i teraz drugi etap jest trochę taniej. Myślę, że można się pokusić jeszcze o miejsce postojowe. A co sądzą dotychczasowi mieszkańcy?Jakieś opinie?
odpowiedz
alsen strasse 67 31.10.2010, godz. 13:35
10264_1000x.jpg10265_1000x.jpg10266_1000x.jpg10267_1000x.jpg
odpowiedz
Orzech 26.06.2010, godz. 19:46
Inwestycja „Osiedle Przylesie” jest zlokalizowana w spokojnej i cichej dzielnicy Opola – miasta charakteryzującego się niepowtarzalną atmosferą.  Do długich spacerów zachęcają alejki wzdłuż nadodrzańskich wałów, którymi można dojść do najpiękniejszego opolskiego parku na Wyspie Bolko. Tam też znajduje się Opolski Ogród Zoologiczny, oaza spokoju i relaksu w centrum miasta, z blisko 80 letnią historią. W pobliżu osiedla znajduje się Muzeum Wsi Opolskiej, jedyne muzeum na wolnym powietrzu w województwie opolskim i jedno z czterech tego typu, położnych w historycznych granicach Śląska.

W sąsiedztwie „Osiedla Przylesie” znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły średnie, kościół oraz sklepy spożywcze, a także największe centrum handlowe na Opolszczyźnie – Karolinka.

Osiedle "Przylesie" to chroniony całą dobę, monitorowany,  w całości ogrodzony, kompleks 176 mieszkań, położony w Opolu przy ul. Przylesie  (boczna ul. Domańskiego). Układ urbanistyczny osiedla podkreśla wewnętrzną aranżację przestrzeni zielonych, tak potrzebnych na obszarach miejskich. Architekturę osiedla charakteryzuje harmonia i elegancja formy, którą dodatkowo eksponują szlachetne materiały wykończeniowe. Na szczególną uwagę zasługują tu duże tarasy i balkony pozwalające na przeniesienie funkcji mieszkalnej z zamkniętych części mieszkań na zewnątrz. Funkcjonalność mieszkań zadowoli nawet najwybredniejszych klientów. Przemyślane rozwiązania, elastyczność aranżacji  i odpowiednia ekspozycja światła dziennego to atuty każdego mieszkania. Wszystkie lokale mieszkalne będą wyposażone  w nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne oraz sieć kablową. Pod każdym budynkiem zaprojektowano garaż podziemny z miejscami parkingowymi . Na terenie osiedla zaplanowano ponadto 138 miejsc postojowych (parkingowych) dla mieszkańców,  a wzdłuż ul. Przylesie, przed wjazdem na osiedle 12 miejsc postojowych dla gości.  

Więcej informacji o inwestycji:  http://www.gant.pl/CMS/Przylesie/opis_inwestycji.html

a%20href=

a%20href=
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję