Osiedle Dalia

Osiedle Dalia

Wrocław/Pawłowice
REKLAMA

O inwestycji Osiedle Dalia

Osiedle Dalia stanowi wymarzone miejsce zamieszkania dla osób spragnionych obcowania z naturą, zmęczonych wielkomiejskim zgiełkiem i znudzonych zatłoczonym centrum miasta.

Lokalizacja Osiedla – Wrocław -Pawłowice - stwarza różnorodne możliwości spędzania czasu - zarówno dla miłośników czynnego wypoczynku, jak i słodkiego lenistwa. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Pałacowego to przepis na życie w harmonii z przyrodą.

Osiedle Dalia - Twój mały świat we Wrocławiu

ul. Daliowa na wrocławskich Pawłowicach!

Osiedla Dalia to połączenie funkcjonalnej i stylowej architektury, komfortu i wygody oraz piękna przyrody w czystej postaci. Przestronne, dwupoziomowe mieszkania z tarasem i prywatnym garażem, bajkowa okolica oraz szybki i łatwy dojazd do centrum. A wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie!

Zainwestuj w swoje marzenia!

Osiedla Dalia z bliska

Dwupoziomowe mieszkania:

4 lub 5-pokojowe, z przestronnym salonem o pow. 37m2 (!), kuchnią z panoramicznym oknem i spiżarnią, klimatycznym tarasem, ogródkiem oraz prywatnym garażem.

"Pocztówkowa" okolica:

w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Dalia rozciąga się 70-hektarowa zielona kraina, czyli malowniczy Park Pałacowy i Arboretum. Krótka przejażdżka rowerem wystarczy, aby znaleźć się nad Kąpieliskiem Kłokoczyckim.

Aktywnie (!):

w najbliższej okolicy znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej oraz profesjonalne centrum fitness. Nieco dalej zlokalizowane jest pole do paintballa oraz stadnina koni, do których można dojechać ścieżkami rowerowymi!

Wszędzie blisko:

- Wystarczy 20 minut, aby z Osiedla Dalia dojechać do samego Rynku, a w 5 można znaleźć się na parkingu CH KORONA!

- Przystanek autobusowy linii 130 oraz szynobusu kursującego regularnie na linii Oleśnica -Wrocław - Trzebnica oddalony jest zaledwie o 1,3 km.

- Wystarczy chwila, aby znaleźć się na drogach wyjazdowych do Warszawy i Poznania.

Napisz komentarz
Orzech
http://www.housemarket.pl/inwestycje/102/ostatnie_mieszkania_w_mdm_na_osiedlu_dalia_2,6178.html
REKLAMA