Osiedle JAR Heweliusza

Osiedle JAR Heweliusza

Mieszkania/Toruń/Jana Keplera 50
REKLAMA
inwestorPRES Grupa Deweloperska
realizacjaIV kw. 2025

O inwestycji Osiedle JAR Heweliusza

I etap inwestycji osiedle JAR Heweliusza powstało przy ulicy Keplera 50-52, a pozostałe przy Keplera 54-56 oraz Heweliusza 13-15A. To miejsce dla tych, którzy pragną mieszkać w spokojnej, rozwijającej się okolicy jednocześnie ciesząc się bliskością śródmieścia. Dzięki zlokalizowanej nieopodal pętli tramwajowej, korzystając z linii 3 i 6, szybko dotrzeć można do różnych części miasta m.in. do centrum Torunia w zaledwie 18 minut.

Aktualne trasy tramwajowe to:

Linia nr 3: Heweliusza - aleja Solidarności - Bydgoska - Motoarena

Linia nr 6: Heweliusza - aleja Solidarności - Szosa Lubicka - Olimpijska

Dla tych, co lubią ładować baterie na świeżym powietrzu, zaledwie 800 metrów od inwestycji znajduje się miejski kompleks rekreacyjny m.in. place zabaw, siłownia i wiele ścieżek spacerowych w otoczeniu zieleni.

Osiedle składa się z 282 lokali mieszkalnych. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania to m.in stacja zmiękczania wody, fotowoltaika na dachach czy ekologiczne wykorzystanie wody deszczowej, podnoszące codzienną wygodę lokatorów.

Niewątpliwym atutem osiedla Jar Heweliusza są unikalne tarasy na miarę Torunia powyżej 35 mkw. oraz przestronne balkony. Mieszkania posiadają szeroką gamę zróżnicowanych układów oraz metraży od ok. 31 do 149 mkw.

Opinie o Osiedle JAR Heweliusza

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle JAR Heweliusza
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA