Osiedle Koninko

Osiedle Koninko

Mieszkania/Koninko/Napachanie/Aktorska
REKLAMA
inwestorNovaform Polska Sp. z o.o.
projektantCDF Architekci Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2024

O inwestycji Osiedle Koninko

Osiedle Koninko to zespół domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej.


W aktualnym etapie inwestycji powstały 42 domy dwulokalowe w zabudowie szeregowej. Każdy dom składa się z dwóch mieszkań. Na parterze znajdują się mieszkanie jednopoziomowe z ogrodem, na pierwszym piętrze - mieszkanie dwupoziomowe z tarasem. Mieszkania mają powierzchnię od 60 do 96 mkw.


1. Lokale parterowe „Dalem”Mieszkanie „Dalem” to kompleksowe, 3-pokojowe mieszkanie w wariancie o powierzchni ok. 62 lub ok. 72 mkw. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchenny, dwóch sypialni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Każde z nich znajduje się na parterze, ma funkcjonalny układ i posiada przestronny ogródek oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.


2. Dwupoziomowe lokale „Foxel”Mieszkanie „Foxel” to dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 mkw. Mieszkanie posiada duży taras o powierzchni ok. 21 mkw. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego i dwóch sypialni na drugim poziomie mieszkania z możliwością wydzielenia gabinetu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym i drugim piętrze budynku.


3. Dwupoziomowe lokale „Emer”Mieszkanie „Emer” to dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni od 89 do 96 mkw. w zależności od mieszkania. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z jadalnią, dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego i dwóch sypialni na drugim poziomie mieszkania z możliwością wydzielenia gabinetu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym i drugim piętrze budynku.

Opinie o Osiedle Koninko

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Koninko
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA