Osiedle Piękne Południe

REKLAMA

O inwestycji Osiedle Piękne Południe

EuroPacific Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 128m², 134 m² i 136 m² wraz z garażem o powierzchni 20 m², posadowione na działkach od 340 do 354 m², a także 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania z balkonami, przynależną piwnicą i miejscem parkingowym o metrażach od 51 m² do 85 m².

Wykończenie domów jednorodzinnych obejmuje między innymi: ścianki działowe, posadzki cementowe, tynki wewnętrzne, wszystkie instalacje, dwufunkcyjny piec gazowy w kotłowni, drzwi zewnętrzne, bramę garażową, podjazd i ogrodzenie. Cena zakupu jednego metra kwadratowego domu w zabudowie szeregowej z garażem i działką kształtuje się od 3 100,00 zł/m² brutto.

Więcej informacji: www.europacific.pl

Napisz komentarz
Orzech
W ramach tej inwestycji powstaje obecnie również niewielki biurowiec (termin ukończenia budowy przewidziano na II/IV kwartał 2012 r):

http://europacific.pl/oferta/biurowiec_ ... ic/77.html
Orzech
Deweloper obecnie projeketuje już piąty, najnowszy budynek (etap) tego osiedla i dodatkowo nowy budynek biurowo-usługowy.
anubis
Osiedle "Piękne Południe" w Oławie

Osiedle "Piękne Południe" to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz budynków wielorodzinnych w Oławie, położony w odległości 27 km od Wrocławia oraz 8 km od wjazdu na autostradę A-4 . Inwestorem jest firma „EUROPACIFIC” Sp. z o. o.


„EUROPACIFIC” Sp. z o. o. w swojej ofercie posiada domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 128m², 134 m² i 136 m² wraz z garażem o powierzchni 20 m², posadowione na działkach od 340 do 354 m², a także 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania z balkonami, przynależną piwnicą i miejscem parkingowym o metrażach od 51 m² do 85 m².

Wykończenie domów jednorodzinnych obejmuje między innymi: ścianki działowe, posadzki cementowe, tynki wewnętrzne, wszystkie instalacje, dwufunkcyjny piec gazowy w kotłowni, drzwi zewnętrzne, bramę garażową, podjazd i ogrodzenie. Cena zakupu jednego metra kwadratowego domu w zabudowie szeregowej z garażem i działką kształtuje się od 3 100,00 zł/m² brutto.Mieszkania usytuowane są w dwukondygnacyjnych budynkach posiadających pełną infrastrukturę. Wykończenie mieszkań obejmuje między innymi: ścianki działowe, tynki wewnętrzne, posadzki cementowe, instalacje wewnętrzne, instalacje sieci telefonicznej, internetowej i TV, grzejniki, parapety, płytki ceramiczne na balkonie, drzwi zewnętrzne, domofon, monitoring.Cena zakupu jednego metra kwadratowego mieszkania wynosi 4 500,00 zł/m² brutto. Jako nieliczni inwestorzy we współpracy z naszym bankiem oferujemy klientom możliwość kredytowania do 100% wartości inwestycji.Firma „EUROPACIFIC” Sp. z o. o. posiada również w swojej ofercie działki budowlane o powierzchni od 800 m² do 1300m² przeznaczone pod budowę domów wolnostojących w cenie od 150,00 zł/m² netto. Osoby zainteresowane kupnem działki i budową domu mogą również zlecić firmie „EUROPACIFIC” Sp. z o. o. przygotowanie projektu oraz budowę domu.Na osiedlu „Piękne Południe” w sąsiedztwie budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej spółka „EUROPACIFIC” planuje wybudować nowoczesne centrum handlowe składające się z powierzchni handlowo-usługowej, biurowej oraz rekreacyjnej o łącznej powierzchni ok. 11 000 m².O firmie

„EUROPACIFIC” Sp. z o. o. powstała w 2004 roku. Spółka realizuje projekty developerskie, prowadzi działalność w obszarze nieruchomości komercyjnych oraz świadczy usługi w zakresie doradztwa i finansowania spółek prawa handlowego.

Więcej o inwestycji: http://www.europacific.pl/

Źródło: http://www.europacific.pl/
REKLAMA