Osiedle Pod Lasem

Osiedle Pod Lasem

Domy/Bezrzecze/Podleśna 26
REKLAMA
inwestorGraz Deweloper
realizacjaI kw. 2024

O inwestycji Osiedle Pod Lasem

Inwestycja Pod Lasem znajduje się na skraju Puszczy Wkrzańskiej, przy ul. Podleśnej, na terenie osady Bezrzecze, bezpośrednio sąsiadującej z zachodnimi osiedlami Szczecina, w odległości około 7 km od granicy polsko-niemieckiej.

Na osiedle składają się niepodpiwniczone dwukondygnacyjne domy z dwuspadowym dachem o kolorze terakoty, wyposażonym w okna połaciowe. Elewacja tynkowana jest w kolorze bieli, z akcentami antracytowymi stolarki okiennej. 

W projekcie znajdują się domy jednorodzinne o powierzchni użytkowej około 187 mkw., posadzone na działkach około 800 mkw. Na parterze każdego z domów zaprojektowano dwa pokoje, kuchnię, łazienkę oraz garaż z pomieszczeniem gospodarczym; poddasze zaś to cztery pokoje, garderoba, łazienka i pralnia. Na całej powierzchni budynku zamontowano ogrzewanie podłogowe zasilane z pieca gazowego. 

Inwestycja jest w całości ogrodzona, z bramą wjazdową sterowaną pilotem. Domy posiadają indywidualne garaże wbudowane w bryłę, dodatkowo powstały miejsca parkingowe na podjazdach. Posesja uzbrojona jest we wszystkie media miejskie - prąd, wodę, kanalizację, gaz. 

Opinie o Osiedle Pod Lasem

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Pod Lasem
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA