Osiedle Przy Forcie

Osiedle Przy Forcie

Mieszkania/Warszawa/Ursus/Skorosze/Przy Forcie 2
REKLAMA

O inwestycji Osiedle Przy Forcie

Osiedle Przy Forcie zlokalizowane jest w Warszawie w dzielnicy Ursus, niedaleko granicy z Włochami.


Inwestycję tworzy 5-piętrowa zabudowa z obniżeniem do 3 pięter, zaplanowana z troską o środowisko m.in. dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych obniżających rachunki za energię w częściach wspólnych oraz poprzez zachowanie szpaleru drzew od strony ul. Dzieci Warszawy. Zielone patio zachęca do odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu.


W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Duży wybór lokali 1- i 2-pokojowych zachęci singli i pary, a szeroki wachlarz mieszkań 3-pokojowych i większych to propozycja dla rodzin z dziećmi. Większość lokali na parterze posiada przydomowe ogródki, a te na piętrach balkony, loggie lub przestronne tarasy. Ponadto, dla wygody mieszkańców zaprojektowano garaż podziemny i komórki lokatorskie, a dla miłośników powstały liczne miejsca dla rowerów.


Położenie Osiedla Przy Forcie zapewnia dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta: sąsiedztwo przystanku Skoroszewska z licznymi liniami autobusowymi, al. Jerozolimskie w pobliżu, umożliwiające dojazd do centrum w 20 minut, 5 minut do trasy S8 i Południowej Obwodnicy Warszawy, pozwalających na szybki wyjazd z miasta, bliskość kluczowych węzłów komunikacyjnych (Dworzec Zachodni i Lotnisko Chopina), stacja kolejowa Warszawa Ursus w odległości 1,5 km.

Opinie o Osiedle Przy Forcie

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Przy Forcie
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA