Osiedle Przystanek Międzylesie

Osiedle Przystanek Międzylesie

Mieszkania/Warszawa/Wawer/Międzylesie/Mieczysława Pożaryskiego 35
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Osiedle Przystanek Międzylesie

inwestorDom Development S.A.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Osiedle Przystanek Międzylesie

Przystanek Międzylesie to zespół budynków o niskiej zabudowie, wraz z zapleczem osiedlowym, położony przy ul. Pożaryskiego, w centrum warszawskiego Międzylesia w obrębie dzielnicy Wawer, w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

W inwestycji zaprojektowano lokale mieszkalne w strukturze od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 28 do 80 mkw., z balkonem, loggią, tarasem lub ogródkiem. Wszystkie mieszkania wyposażone są w okna z filtrem antysmogowym, rozprowadzono światłowód, przygotowano łącze RTV. Deweloper oferuje usługę wykończenia lokali pod klucz.

Teren osiedla jest objęty monitoringiem i ochroną. Inwestycja posiada pełną infrastrukturę wewnętrzną, w tym osiedlowy pasaż usługowy, zawierający liczne lokale usługowe znajdujące się w parterach budynków. Na wysokości pierwszego piętra dostępny jest dla mieszkańców teren zielony z placem zabaw dla dzieci. Do parkowania pojazdów zaprojektowano garaż podziemny oraz miejsca postojowe naziemne. W budynkach są komórki lokatorskie, w klatkach schodowych zamontowano windy.
Napisz komentarz
REKLAMA