[Pabianice] Kompleks handlowo-biznesowo-hotelowy "Centrum  Fabryka"

[Pabianice] Kompleks handlowo-biznesowo-hotelowy "Centrum Fabryka"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Pabianice] Kompleks handlowo-biznesowo-hotelowy "Centrum Fabryka"

inwestorPPH Aflopa

O inwestycji [Pabianice] Kompleks handlowo-biznesowo-hotelowy "Centrum Fabryka"

Centrum Fabryka to harmonijnie zaprojektowane wielofunkcyjne centrum handlowo-biznesowo-hotelowe o powierzchni ponad 10 000 m˛. Na 4 kondygnacjach nadziemnych zaaranżowane zostały przestronne pasaże handlowe, nowoczesna powierzchnia biurowa oraz komfortowa przestrzeń hotelowo-rekreacyjna. Ofertę Centrum uzupełniają 4 prestiżowe apartamenty zaprojektowane na najwyższej kondygnacji zapewniającej znakomity widok na najważniejsze zabytki miasta. Kondygnacja -1 to znakomite miejsce na niepowtarzalną restaurację lub pub z „klimatem”.
Napisz komentarz
elle-elle
Dziś rozpoczyna się zapowiadana od kilku lat rozbiórka komina po zakładach Pamotex. Do końca roku komin zniknie z krajobrazu Pabianic.

pokaz-artykul.png
elle-elle
W poniedziałek firma ze Śląska rozpocznie rozbiórkę komina po Pamoteksie.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
6 tysięcy metrów kwadratowych na handel, 1,3 tysiąca na biura i 2,6 tysiąca na hotel. W centrum Pabianic powstaje coś na kształt łódzkiej Manufaktury. Pod budowę obiektu wmurowano kamień węgielny - podaje Gazeta.pl.

To inwestycja firmy Aflopa Nieruchomości prowadzonej przez Andrzeja Furmana, założyciela Aflofarmu.

Już na wiosnę 2013 roku na czterech kondygnacjach nadziemnych powstaną pasaże handlowe, powierzchnia biurowa oraz przestrzeń hotelowo-rekreacyjna.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Centrum Fabryka to harmonijnie zaprojektowane wielofunkcyjne centrum handlowo-biznesowo-hotelowe o powierzchni ponad 10 000 m². Na 4 kondygnacjach nadziemnych zaaranżowane zostały przestronne pasaże handlowe, nowoczesna powierzchnia biurowa oraz komfortowa przestrzeń hotelowo-rekreacyjna. Ofertę Centrum uzupełniają 4 prestiżowe apartamenty zaprojektowane na najwyższej kondygnacji zapewniającej znakomity widok na najważniejsze zabytki miasta. Kondygnacja -1 to znakomite miejsce na niepowtarzalną restaurację lub pub z „klimatem”.
REKLAMA