[Rzgów] Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo"

[Rzgów] Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Rzgów] Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo"

inwestorPolskie Centra Handlowe Ptak S.A.
realizacjaIV kw. 2012

O inwestycji [Rzgów] Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo"

Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo" powstaje w Rzgowie pod Łodzią. Centrum będzie miało wielofunkcyjny charakter i składać się będzie z Centrum Wystawienniczo-Kongresowego, Centrum Rozrywki, strefy mieszkalnej oraz usługowej.
Napisz komentarz
Orzech
Ptak Outlet podsumowuje rok działalności

12 października 2013 roku minął rok od otwarcia Ptak Outlet centrum wyprzedażowego zlokalizowanego w Rzgowie koło Łodzi.

Więcej: http://retailnet.pl/2013/10/14/ptak-out ... alalnosci/
Jan Hawełko
Centrum handlowe Ptak Outlet otwarte zostanie w sobotę w Rzgowie k. Łodzi. Inwestycja kosztowała 90 mln zł. Na początek w centrum będzie 45 sklepów znanych marek; docelowo ma w nim funkcjonować 140 sklepów oraz restauracje.

Otwarcie outletu odzieżowego to kolejny etap rozwoju Centrum Targowego Ptak. Jego budowa trwała rok, a powierzchnia wynosi ponad 33 tys. m.kw.

pokaz-artykul.png
Orzech
Zarząd Centrum Targowego Ptak S.A. poinformował o kolejnym etapie realizacji inwestycji w Rzgowie. Na placu budowy największego outletu w Polsce trwają prace przy montażu poszycia dachu. Centrum Targowe Ptak SA rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku. W Rzgowie na przedmieściach Łodzi powstało największe w Polsce, a także w Europie, centrum handlu hurtowo-detalicznego, wchodzące obecnie w skład Holdingu Ptak.

http://www.retailnet.pl/Wspolna/Wiadomo ... szony.aspx
Jan Hawełko
W Rzgowie stoi już szkielet centrum wyprzedażowego Ptak Outlet, którego inwestorem jest Antoni Ptak. Jak informuje Dziennik Łódzki pierwsze zakupy w nowej hali będzie można zrobić już za 9 miesięcy. To jednak dopiero początek potężnej inwestycji biznesmena. Na przełomie 2013 i 2014 roku powstać ma retail park z hipermarketem spożywczym, sklepem meblowym i kinem. W następnej kolejności pojawi się hotel i centrum kongresowe.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Chińskie fundusze inwestycyjne i instytucje finansowe są bardzo zainteresowane włączeniem się w projekt Ptak Expo - powiedzieli Dziennikowi Łódzkiemu przedstawiciele Polskich Centrów Handlowych Ptak po wizycie w Chinach.

Wizyta w Chinach na polsko-chińskim forum gospodarczym służyła zaprezentowaniu inwestycji Ptak Expo. Być może pozwoli ona w przyszłości przyciągnąć azjatycki kapitał, ale firma ze Rzgowa negocjuje też z kontrahentami na rynku arabskim i w Stanach Zjednoczonych.

pokaz-artykul.png
Godfath3r
Antoni Ptak, właściciel centrum handlowego w Rzgowie, rozpoczął kolejną wielką inwestycję. Na plac po przeciwnej stronie krajowej jedynki wjechał już ciężki sprzęt. Budowany outlet ma być największym takim obiektem w Polsce - podaje Dziennik Łódzki.

Outlet jest pierwszym elementem ambitnego projektu Ptak Expo, czyli największego kompleksu handlowego w Europie.

pokaz-artykul.png
REKLAMA