DODAJ

Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo"

[Rzgów] Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo" 17959[Rzgów] Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo" 17957[Rzgów] Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo" 17958
Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo" powstaje w Rzgowie pod Łodzią. Centrum będzie miało wielofunkcyjny charakter i składać się będzie z Centrum Wystawienniczo-Kongresowego, Centrum Rozrywki, strefy mieszkalnej oraz usługowej.
Szczegóły - [Rzgów] Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo"
inwestorPolskie Centra Handlowe Ptak S.A.
realizacja inwestycjiIV kw. 2012
Orzech 14.10.2013, godz. 12:08
Ptak Outlet podsumowuje rok działalności

12 października 2013 roku minął rok od otwarcia Ptak Outlet centrum wyprzedażowego zlokalizowanego w Rzgowie koło Łodzi.

Więcej: http://retailnet.pl/2013/10/14/ptak-out ... alalnosci/
odpowiedz
Kajtman 12.10.2012, godz. 15:23
Centrum handlowe Ptak Outlet otwarte zostanie w sobotę w Rzgowie k. Łodzi. Inwestycja kosztowała 90 mln zł. Na początek w centrum będzie 45 sklepów znanych marek; docelowo ma w nim funkcjonować 140 sklepów oraz restauracje.

Otwarcie outletu odzieżowego to kolejny etap rozwoju Centrum Targowego Ptak. Jego budowa trwała rok, a powierzchnia wynosi ponad 33 tys. m.kw.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 08.03.2012, godz. 12:16
Zarząd Centrum Targowego Ptak S.A. poinformował o kolejnym etapie realizacji inwestycji w Rzgowie. Na placu budowy największego outletu w Polsce trwają prace przy montażu poszycia dachu. Centrum Targowe Ptak SA rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku. W Rzgowie na przedmieściach Łodzi powstało największe w Polsce, a także w Europie, centrum handlu hurtowo-detalicznego, wchodzące obecnie w skład Holdingu Ptak.

http://www.retailnet.pl/Wspolna/Wiadomo ... szony.aspx
odpowiedz
Kajtman 23.02.2012, godz. 14:07
W Rzgowie stoi już szkielet centrum wyprzedażowego Ptak Outlet, którego inwestorem jest Antoni Ptak. Jak informuje Dziennik Łódzki pierwsze zakupy w nowej hali będzie można zrobić już za 9 miesięcy. To jednak dopiero początek potężnej inwestycji biznesmena. Na przełomie 2013 i 2014 roku powstać ma retail park z hipermarketem spożywczym, sklepem meblowym i kinem. W następnej kolejności pojawi się hotel i centrum kongresowe.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 29.12.2011, godz. 16:18
Chińskie fundusze inwestycyjne i instytucje finansowe są bardzo zainteresowane włączeniem się w projekt Ptak Expo - powiedzieli Dziennikowi Łódzkiemu przedstawiciele Polskich Centrów Handlowych Ptak po wizycie w Chinach.

Wizyta w Chinach na polsko-chińskim forum gospodarczym służyła zaprezentowaniu inwestycji Ptak Expo. Być może pozwoli ona w przyszłości przyciągnąć azjatycki kapitał, ale firma ze Rzgowa negocjuje też z kontrahentami na rynku arabskim i w Stanach Zjednoczonych.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Godfath3r 15.09.2011, godz. 09:47
Antoni Ptak, właściciel centrum handlowego w Rzgowie, rozpoczął kolejną wielką inwestycję. Na plac po przeciwnej stronie krajowej jedynki wjechał już ciężki sprzęt. Budowany outlet ma być największym takim obiektem w Polsce - podaje Dziennik Łódzki.

Outlet jest pierwszym elementem ambitnego projektu Ptak Expo, czyli największego kompleksu handlowego w Europie.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Godfath3r 24.08.2011, godz. 13:15
Antoni Ptak szuka ogromnych pieniędzy na zbudowanie centrum wystawienniczego Ptak Expo - informuje Dziennik Łódzki.

- Skąd wziąć 500 milionów euro na tę inwestycję? Taki kapitał jest tylko na trzech rynkach. Wciąż jeszcze w Ameryce Północnej, w krajach arabskich, a także w Azji, w tym w Chinach - mówi na łamach "DŁ" Tomasz Szypuła, menedżer odpowiedzialny za projekt Ptak Expo.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 06.06.2011, godz. 13:11
Europejskie Centrum Stałego Wystawiennictwa i Handlu "Ptak Expo" powstaje w Rzgowie pod Łodzią. Centrum będzie miało wielofunkcyjny charakter i składać się będzie z Centrum Wystawienniczo-Kongresowego, Centrum Rozrywki, strefy mieszkalnej oraz usługowej.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję