Panattoni Park Krosno

Panattoni Park Krosno

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Panattoni Park Krosno

O inwestycji Panattoni Park Krosno

Panattoni Park Krosno to park magazynowy, który składa się z budynku o powierzchni około 36 500 metrów kwadratowych. Centrum logistyczne oferuje powierzchnię magazynową, produkcyjną i biurową, z możliwością elastycznego dopasowania do oczekiwań firm z różnych branż.


Park należy do aglomeracji miasta Krosno, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 28, zlokalizowany nieopodal drogi ekspresowej S19, która należy do szlaku VIA Carpatia. Ta lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne, co jest kluczowe dla efektywnego prowadzenia działalności logistycznej.


Na terenie parku powstały liczne udogodnienia dla pracowników i klientów. W budynku znajduje się lobby z recepcją, a także miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Każdy moduł może być dostosowany do indywidualnych potrzeb potencjalnego najemcy.


Inwestycja wyposażona jest w liczne rozwiązania z zakresu ekologii, bioróżnorodności czy wellbeingu. Wykorzystano technologie takie jak oświetlenie LED, systemy olicznikowania, detekcję wycieków, a także powstały miejsca parkingowe dla rowerów i stacje ładowania dla samochodów elektrycznych.

Opinie o Panattoni Park Krosno

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Panattoni Park Krosno
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Panattoni Park Krosno
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA