Panattoni Park Stargard

Panattoni Park Stargard

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Panattoni Park Stargard

O inwestycji Panattoni Park Stargard

Panattoni Park Stargard to kolejny projekt firmy Panattoni w województwie zachodniopomorskim, oferujący kompleks magazynowy w nowych standardach jakości. Dwie hale klasy A o łącznej powierzchni ponad 66 000 mkw., zlokalizowane zaledwie 6 km od drogi ekspresowej S10, w niedalekiej odległości od lotniska Szczecin Goleniów i granicy polsko-niemieckiej, zapewniają strategiczną lokalizację sprzyjającą zarówno biznesowi, jak i zrównoważonemu rozwojowi.

Najemcy z różnych branż mogą korzystać z elastycznych modułów umożliwiających obsługę zarówno procesów magazynowych, jak i produkcyjnych. Park jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent, spełniając wysokie standardy środowiskowe, co przekłada się na niższe koszty obsługi związane z zużyciem wody i energii. Deweloper zadbał także o środowisko naturalne wokół parku oraz o dobre samopoczucie przyszłych pracowników.

Zaledwie 34 km dzielą park od autostrady A6, kontynuacji niemieckiej autostrady A11, łączącej Szczecin-Berlin. Autostrada A6 stanowi część drogi ekspresowej S3, biegnącej wzdłuż zachodniej granicy Polski do granicy z Czechami, będącej częścią międzynarodowego korytarza E65, łączącego Szwecję z Południem Europy. W niewielkiej odległości od Stargardu znajduje się także trasa S10, łącząca zespół portów morskich z aglomeracją warszawską (583 km). Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się w pobliżu parku, oddzielonego od centrum stolicy województwa o 45 km.

Opinie o Panattoni Park Stargard

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Panattoni Park Stargard
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Panattoni Park Stargard
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA