Panattoni Park Toruń II

Panattoni Park Toruń II

Logistyka/Toruń/Odległa
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Panattoni Park Toruń II

O inwestycji Panattoni Park Toruń II

Panattoni Park Toruń II to nowy punkt na mapie centrów dystrybucyjnych Panattoni Europe. Obiekt zlokalizowany w północno-wschodniej części miasta Toruń, składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 57 000 mkw.

Przez Kujawy i Pomorze przebiegają kluczowe korytarze drogowe, kolejowe i wodne. Autostrada A1 stanowi kręgosłup komunikacyjny regionu i pozwala na błyskawiczne dotarcie do terminali kontenerowych w Gdańsku i Gdyni oraz poprzez autostradę A2 zarówno do wschodniej jak i zachodniej granicy kraju. Autostradę uzupełnia rozbudowana sieć drogowa, kolejowa i wodna.

Park oferuję nowoczesna powierzchnię magazynową klasy A. Moduły magazynowe mogą być elastycznie dostosowane do potrzeb klientów z różnych branż, również produkcyjnej. Dla komfortu najemców przygotowane zostały nowoczesne powierzchnie biurowe, wygodne place manewrowe i miejsca parkingowe. Budynki certyfikowane są w systemie BREEAM.

Panattoni Park Toruń II jest zlokalizowany w Północnej Polsce obok kluczowej autostrady A1, co gwarantuje możliwości dla dystrybucji lokalnej i krajowej.

Opinie o Panattoni Park Toruń II

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Panattoni Park Toruń II
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Panattoni Park Toruń II
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA