Pangea

Pangea

Domy/Serock/Pułtuska
REKLAMA
inwestorRybkaBud Budownictwo Sp. z o. o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Pangea

Inwestycja Pangea zawiera 10 domów jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej, w odległości 3,6 km od Rynku Miejskiego w Serocku.

Osiedle składa się z bliźniaczych domów o wielkości dwóch pełnych kondygnacji, z płaskim dachem, z ogrodem zimowym. Projekt cechują panoramiczne przeszklenia; 3-warstwowa elewacja dodatkowo zwiększa energooszczędność obiektów. 

Inwestycja obejmuje dwupoziomowe 8-pokojowe lokale mieszkalne o powierzchni około 195 mkw., z przynależnymi dużymi ogródkami. W domach przygotowano instalację internetową i telefoniczną. 

Teren osiedla jest ogrodzony, zadbany w nasadzenia drzew, drogę dojazdową, miejsca postojowe naziemne; obiekty zawierają indywidualne garaże, w każdym z segmentów znajduje się wbudowana ładowarka do samochodu elektrycznego 20 kW. Na dachu każdego z domów mieści się zimowy ogród z widokiem na rzekę Narew i Zalew Zegrzyński. W cenie domu zawarta jest instalacja fotowoltaiczna; na dachu wydzielono jest też miejsce na montaż grilla. Osiedle uzbrojone jest we wszystkie media; własna studnia zapewnia stałość zaopatrzenia i jakość wody. 

Opinie o Pangea

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Pangea
Wojciech Jenda
+6
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA