Park Gutenberga

Park Gutenberga

Mieszkania/Gdańsk/Wrzeszcz Górny/Romera 21
REKLAMA
inwestorBravo Developer Sp. z o.o.
projektantDesing Atelier
realizacjaIII kw. 2021

O inwestycji Park Gutenberga

Apartamentowiec Park Gutenberga znajduje się przy ulicy Eugeniusza Romera 21 w Gdańsku. Dwupiętrowa inwestycja składa się z 15 lokali o powierzchni od 37 do 112 mkw. w strukturze od jednego do sześciu pokoi. W wybranych apartamentach znajdują się antresole. Mieszkania posiadają balkony lub indywidualne ogródki. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,8 m. 

Obiekt wyposażony jest w cichobieżną windę, halę garażową z możliwością podłączenia ładowarek do samochodów elektrycznych oraz technologię Smarthome, dzięki której mieszkańcy mają możliwość sterowania oraz zarządzania poborem energii z własnego smartfonu. Do budynku przynależą komórki lokatorskie, które umożliwiają zagospodarowanie własnej spiżarni. Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty monitoringiem.

Inwestycja położona jest w okolicy Parku Jaśkowej Doliny i Gaju Gutenberga, w sąsiedztwie którego znajduje się Teatr Leśny znany z festiwali jazzowych. Okolica jest dobrze skomunikowana, linie autobusowe pozwalają na dotarcie do stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz, obok której znajduje się m.in. C.H. Manhattan oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+4
REKLAMA