Duet Jaśkowa Dolina

Duet Jaśkowa Dolina

Mieszkania/Gdańsk/Jaśkowa Dolina 83C
1
30
4
REKLAMA
inwestorP. B. M. i R. Budros Sp. z o.o.
projektantMPlan
realizacjaII kw. 2025

O inwestycji Duet Jaśkowa Dolina

Inwestycja Duet Jaśkowa Dolina znajdować się będzie w Gdańsku, a dokładniej w Górnym Wrzeszczu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Jaśkowej Doliny.


Projekt składać się będzie z dwóch budynków. W ofercie znajduje się 30 dwu-, cztero- i pięciopokojowe mieszkania, o powierzchni od 44 do 90 mkw. Do lokali przynależeć będą wydzielone ogródki lub wykończone balkony. Mieszkańcy zaparkują swój samochód w podziemnej hali garażowej, w której poza miejscami postojowymi powstaną również dwupoziomowe platformy parkingowe i komórki lokatorskie. Dla aktywnych powstanie zewnętrzny plac zabaw i parking rowerowy, a także wewnętrzna sala rekreacyjna. Dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do pracy stworzone zostanie nowoczesne studio coworking.


Wysoki poziom bezpieczeństwa mieszkańców zapewniać będą: całodobowy monitoring, drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie, a także szyby i okucia antywłamaniowe w mieszkaniach na najniższej kondygnacji. Wejście do klatek schodowych zostanie zabezpieczone wideodomofonem. Dostęp do strefy rekreacyjnej będzie możliwy dzięki kartom zbliżeniowym. Ponadto w każdym budynku zaprojektowano cichobieżne windy.

Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusowe oraz droga rowerowa. W okolicy znajdują się cztery galerie handlowe, kina, teatr leśny czy opera, a także liczne restauracje, ośrodki sportowe i szkoły. Inwestycja oddalona jest o 2 km od Politechniki Gdańskiej i stacji SKM Gdańsk Wrzeszcz, o 2,5 km od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i szpitala akademickiego . Odległość do plaży w Brzeźnie wynosi 6 km, a do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy 9 km.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Jan Hawełko
mariusz.marcinkowski
+11
Wojciech.Jenda
+11
REKLAMA