Duet Jaśkowa Dolina – mieszkania w prestiżowej dzielnicy Gdańska już w budowieMateriały inwestora

Duet Jaśkowa Dolina – mieszkania w prestiżowej dzielnicy Gdańska już w budowie

Artykuł sponsorowany
Duet Jaśkowa Dolina
adresGdańsk, Jaśkowa Dolina 83C
inwestorP. B. M. i R. Budros Sp. z o.o.
projektantMPlan
REKLAMA

Nowe mieszkania w Gdańsku od dewelopera Budros – już w budowie. Mowa o inwestycji Duet Jaśkowa Dolina, która dostarczy zainteresowanym 30 apartamentów w jednej z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic stolicy województwa pomorskiego.

Jaśkowa Dolina – nowe mieszkania w budowie!

Gdańsk posiada wiele charakterystycznych ulic – jedną z nich z całą pewnością jest właśnie Jaśkowa Dolina. Mieszkania w tej okolicy, które są obecnie budowane przez dewelopera, mogą być zatem dobrym impulsem dla potencjalnych klientów, aby bliżej przyjrzeć się Górnemu Wrzeszczowi jako nowemu miejscu do życia.

Materiały inwestora

Co ciekawe, w przeszłości Jaśkowa Dolina była chętnie zamieszkiwana przez gdańskich milionerów. Widać to choćby po eleganckich willach, które można dostrzec, spacerując po okolicy. Teraz w ten prestiżowy klimat postanowił wpasować się również Budros ze swoim kameralnym projektem.

Materiały inwestora

Duet Jaśkowa Dolina, czyli dwa budynki w otoczeniu zieleni

Warto dokładniej sprawdzić wspomnianą inwestycję, która przedstawiana jest jako wyjątkowy duet natury i miasta. Z czego dokładnie składa się nowe osiedle zaprojektowane przez gdańskiego dewelopera? To przede wszystkim dwa budynki, posiadające dwu-, cztero- i pięciopokojowe apartamenty o powierzchni od 44 do 90 mkw. Jakie udogodnienia przewidział w tej inwestycji deweloper? Są to między innymi:

  • podziemna hala garażowa, zawierająca również komórki lokatorski,
  • zewnętrzny plac zabaw,
  • parking rowerowy,
  • studio coworking, czyli dodatkowe miejsce do pracy i spotkań ze strefą rekreacyjną.

Na uwagę zasługuje wymienione studio coworking – deweloper zaprojektował to miejsce w taki sposób, aby w 100% zaspokajało potrzeby osób pracujących zdalnie i uczących się. Składać się ono będzie z dwóch stref – pierwsza będzie obszarem rekreacyjnym, z kolei druga skupi się na przestrzeni do pracy i relaksu.

Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Znane są już ceny za mieszkania oraz dodatkową przestrzeń

Bezpośrednio na stronie gdańskiego dewelopera można już zapoznać się z aktualnymi cenami za apartamenty Duet Jaśkowa Dolina. Co więcej, udostępniono również informacje na temat kosztu miejsca postojowego czy komórki lokatorskiej – te przestrzenie nowi właściciele mieszkań nabędą – na tę chwilę (wrzesień 2023 r.) – w następujących kwotach:

  • pojedyncze miejsce postojowe: 44 280 zł,
  • podwójne miejsce postojowe: 69 660 zł,
  • komórka lokatorka: 3 996 za mkw.

Należy także wspomnieć, że Deweloper Budros jest otwarty na propozycje zmian aranżacyjnych w obrębie powstających mieszkań. Dla zainteresowanych kupców niedługo ma zostać także udostępniona opcja wykończenia pod klucz.

Skoro już przywołano hasło "zmiany aranżacyjne”, to trzeba także zaznaczyć, że deweloper przygotował z partnerami pakiety rabatów, które mogą pomóc nowym właścicielom mieszkań w zagospodarowaniu ich przestrzeni mieszkalnej.

Budros i jego pozostałe inwestycje

Poza Duetem Jaśkowa Dolina, Budros obecnie realizuje jeszcze dwie spore inwestycje. Pierwszą z nich jest usytuowana także w Gdańsku – Myśliwska 24. To położone w dzielnicy Morena osiedle, również składa się dwóch obiektów. Trzeba zaznaczyć, że ta inwestycja cieszy się naprawdę dużą popularnością – obecnie w sprzedaży pozostały jedynie 2 mieszkania, a pierwotnie w ofercie było ich dokładnie 68.

Kolejnym projektem dewelopera Budros jest osiedle Nowe Kowale Plus, które jest realizowane w Kowalach pod Gdańskiem. Ta inwestycja jest największą spośród wszystkich tutaj wymienionych, ponieważ składa się z czterech budynków. Aktualnie apartamenty w dwóch z nich zostały już wyprzedane i oddane do użytkowania. Warto wspomnieć, że gdański deweloper zorganizował dla zainteresowanych kupnem mieszkania na tym osiedlu specjalną promocję – nowi właściciele mogą w jej ramach otrzymać aż kilkadziesiąt tysięcy złotych rabatu.