Pawia od nowa

Pawia od nowa

8 mieszkań o metrażu od 55.24 do 74.01 m2

8
15
3
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniapiętrocena
Pawia od nowa - C.01C.0174.01 m2parter-
Pawia od nowa - C.05C.0555.24 m21-
Pawia od nowa - C.07C.0768.5 m21-
Pawia od nowa - C.08C.0856.65 m21-
Pawia od nowa - C.09C.0955.49 m21-
Pawia od nowa - C.10C.1069.88 m21-
C.1169.64 m21-
C.1256.4 m21-
inwestorDomy Wojszyce Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2024
wykonawcaFira Sp. z o.o.

O inwestycji Pawia od nowa

Wyjątkowa inwestycja PAWIA OD NOWA ! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej 38.

Najważniejszym atutem inwestycji jest jej unikatowy charakter, wynikający z lokalizacji przy ulicy Pawiej, niegdysiejszej głównej ulicy wsi Wojszyce. Charakterystyczne zabudowania folwarczne pochodzące z pierwszych lat XX wieku są unikatowe na skalę światową. Inwestycja realizowana we współpracy z konserwatorem zabytków zachowa ducha tamtych lat, a przedmiotowy projekt przywróci zapomnianą świetność zabudowań.

W trakcie przebudowy istniejących budynków o zabytkowym charakterze, w ramach inwestycji powstanie 28 lokali mieszkalnych (na parterze, pierwszym i drugim piętrze) oraz 1 lokal usługowy, który dopełni całość osiedla. Budynek składać się będzie z czterech klatek schodowych. Na terenie inwestycji zrealizowany zostanie również parking z naziemnymi miejscami postojowymi.

Dostosowując budynek do szerokiego spektrum potrzeb przyszłych Mieszkańców, w ofercie znalazły się mieszkania o metrażu od 25 do 85 m2, w tym m.in. posiadające niezależne wejścia, z własnymi ogródkami, o ponadstandardowej wysokości do nawet 473 cm, lofty wyposażone w stalowe antresole lub ze sklepieniami o konstrukcji krzyżowej z oryginalnych, zachowanych cegieł.

Wielkim atutem tej lokalizacji jest dostęp do pełnej i rozbudowanej infrastruktury miejskiej przy jednoczesnym zachowaniu cichej i spokojnej okolicy z zielenią i niską zabudową mieszkaniową. W odległości 600 m znajduje się przystanek autobusowy (linie dzienne 112, 113, 612 i 903, linia nocna 249). W sąsiedztwie znajdują się m.in. liczne restauracje (Stacja Pawia Food & Chillout, Pizzeria Pan Smak, Bistro na Wypasie, Kiss The Cook), apteki (Apteka Wysokogórska, Lege Artis), placówki bankowe, bankomaty, sklepy (Biedronka, Żabka, lokalne sklepy osiedlowe), punkty usługowe, placówka pocztowa, placówki medyczne (gabinety stomatologiczne, prywatne centrum medyczne MedFemina, gabinet podologiczny Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego).

Inwestycja realizowana jest zgodnie z założeniami ustawy deweloperskiej. Wpłaty Nabywców deponowane będą na indywidualnych rachunkach powierniczych prowadzonych przez bank PKO BP SA. Harmonogram wpłat zakłada podział ceny na pięć transz, których wpłaty rozłożone są na cały okres budowy.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+4
LacMa(gość)
Omijać jak najdalej tego dewelopera. Nie dotrzymują terminów, za nic mają zapisy w umowach. Standard wykończenia pozostawia wiele do życzenia. Mówią jedno a robią zupełnie coś innego. Tak w skrócie. Szczerze odradzam.
FanToMas(gość)
Proszę uważać na tego dewelopera - wielokrotnie zawalał już terminy wcześniejszych inwestycji. Co więcej jakość wykonania wyjątkowo niska. Przy obecnych trendach na rynku to do czasu oddania tych budyneczków to będzie już pozamiatane z tą firemką.
REKLAMA