REKLAMA
inwestorTPR Sp. z o.o. Sp. k.
projektantWarsztat Architektury Michał Szumielewicz
realizacja inwestycjiI kw. 2022
Wrocław: Na "Willovym" praca wre. TPR ruszył z drugim etapem [FILM]
Sytuacja w kraju spowodowana pandemią koronawirusa nie wpływa na tempo budowy i sprzedaży inwestycji...
Wrocław: Willove – TPR startuje z budową ponad stu domów na Wojszycach [WIZUALIZACJE]
Nowe osiedle przy ulicy Granitowej obejmie blisko 70 dwulokalowych budynków w zabudowie szeregowej i...
Wrocław: TPR wybuduje dziesiątki domów na Wojszycach
Wrocławski deweloper zrealizował już przy ulicy Granitowej jedną inwestycję, a teraz przygotowuje dr...

O inwestycji Willove

"Willove" jest kolejną inwestycją firmy TPR Sp. z o.o. Sp. k., specjalizującej się w atrakcyjnym budownictwie jednorodzinnym: szeregowym, bliźniaczym i wolnostojącym, zlokalizowanym w południowych dzielnicach Wrocławia.
Oferta Dewelopera skierowana jest przede wszystkim do osób poszukujących mieszkań przestronnych, funkcjonalnych, rodzinnych, zlokalizowanych w budynkach o ponadprzeciętnych walorach architektonicznych.
Przestronne, wysokie mieszkania (od 281 cm) o powierzchniach od 80 do ponad 100 mkw., i funkcjonalne układy opracowywane zostały na podstawie wieloletnich doświadczeń i w oparciu o najważniejsze oczekiwania Klientów. Każdy z lokali ma swój indywidualny garaż, dwustanowiskowy zamykany bramą segmentową.
Niska intensywność zabudowy, otoczone ogródkami budynki dwukondygnacyjne na osiedlu oraz maksymalnie trzykondygnacyjne na działkach sąsiednich gwarantują, że okoliczny teren nie stanie się przeludniony i nadmiernie użytkowany. Wejście do każdego z mieszkań za pośrednictwem prywatnej klatki schodowej (osobnej od sąsiada) wzmocni intymność i komfort życia.
Przyszli mieszkańcy osiedla z pewnością docenią jego ustronną i zaciszną lokalizację w południowej, bardzo popularnej dzielnicy Wrocławia – Wojszyce. Niebywałym atutem stać się może w niedalekiej przyszłości bezpośrednie sąsiedztwo z projektowanym aktualnie parkiem miejskim, tzw. "Klinem Wojszyckim" na obszarze ponad 63 ha.
Szkoły podstawie i przedszkola położone są w zasięgu kilkuminutowego spaceru, cieszą się renomą, wysokim poziomem nauczania i wychowania najmłodszych pociech. W niedługim czasie powstanie nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny przy ul. Asfaltowej.
Dobry dojazd do centrum miasta możliwy jest za pośrednictwem głównych arterii drogowych: ul. Grota Roweckiego, Borowskiej i Bardzkiej, a niewielka odległości do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, autostrady A4 i bielańskich centrów handlowych to istotne atuty lokalizacji osiedla.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+2
Jan Augustynowski
Wstawiam jeszcze link do filmu, gdyby ktoś przegapił piątkowy artykuł :) https://www.youtube.com/watch?v=rPpFE5evTYk&feature=emb_title
Jakub Zazula
+2
Jakub Zazula
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Kwiecień 2020 W kwietniu jest bardzo intensywnie… Święta Wielkanocne a w tle zarówno zjawiska pogodowe, przyrodnicze, epidemia koronowirusa i izolacja społeczna, tymczasem na naszej budowie nic zaskakującego się nie wydarzyło, może poza niespodziewanym rozpoczęciem budowy etapu drugiego osiedla Willove’go oraz rozmiarami wykopu pod zbiornik do retencji wody deszczowej. Tak jak dotychczas prace realizowane są przed czasem, postępy widoczne są z dnia na dzień. Dla tych z Państwa, którzy z przyczyn oczywistych nie mogą osobiście przekonać się jak wygląda obecnie budowa naszego osiedla, prezentujemy najświeższe zdjęcia…
+10
TPR Sp. z o.o. Sp. k.
Marzec 2020 Mimo deszczowej końcówki lutego i wietrznej pogody na początku marca na budowie osiedla Willove’go widać znaczne postępy prac, zarówno na budynkach szeregowych ABC jak i wolnostojących E i F. Natomiast budynki D wyglądają wręcz imponująco o czym możecie się Państwo przekonać przeglądając najnowsze zdjęcia w galerii Dziennika Budowy. Na koniec marca dodajemy jeszcze kilka zdjęć, w tym również z rozpoczęcia prac na drugim etapie.
+18
REKLAMA