REKLAMA
Wrocław: Pawia 18 – S&P Development wchodzi na Wojszyce. Postawi budynek w formie kamieniczek [WIZUALIZACJA]
Nowa inwestycja powstanie przy zbiegu ulic Pawiej, Przystankowej i Terenowej. Pomieści blisko 20 mie...

O inwestycji Pawia 18

S&P Development zrealizuje przy ulicy Pawiej 18 na wrocławskich Wojszycach inwestycję Pawia 18. To budynek wielorodzinny w formie sześciu kamieniczek, z trzema kondygnacjami nadziemnymi (w tym użytkowe poddasze). Pomieści 18 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej około 800 mkw. Będą dostępne w układach jedno-, dwu- i trzypokojowym, o metrażach 29-52 mkw. Do tych zlokalizowanych na parterze przewidziano ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony.

Deweloper zaplanował garaż podziemny z 24 miejscami postojowymi, w tym ośmioma zależnymi z możliwością wykorzystania jako komórki lokatorskie. Wśród udogodnień wylicza m.in. parking rowerowy, windę obsługującą wszystkie kondygnacje, system CCTV z podglądem w mieszkaniu oraz indywidualne węzły cieplne (logotermy).
Napisz komentarz
Jakub Zazula
matti
Zwykły klocek,z niby wielospadzistym dachem,i imitacją malarską zabudowy kamieniczkowo-bliżniaczą. Upychacie na siłę maksymalny metraż przy jak najmniejszym nakładzie finansowym,bo działka swoje kosztuje a sąsiedzi nie zgadzają się na postawienie większego kloca w stylu Spectrum-Dewelopment obok. Ale to już nie te czasy.Spektrum przepchnęło wszystko co chciało za przysłowiową czapkę gruszek.
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Pytanie co z folwarkiem @Jan Augustynowski
Jan Augustynowski
Podobno bruk na Pawiej pamięta czasy Chrystusa, mógłby być atrakcją turystyczną ;) Skądinąd Pawia ma wielki potencjał. Powinna stać się Wojszycką wizytówką! Tu kiedyś biło serce wsi...
REKLAMA