[Wrocław] Rezydencja APart

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Wojszyce
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Rezydencja APart

Mieszkania: Wrocław, ul. Przystankowa 24 Rezydencja Apart

Rezydencja "Apart" to jedna z najbardziej prestiżowych i luksusowych inwestycji we Wrocławiu, zlokalizowana w południowej części miasta.
Obiekt charakteryzuje się ciekawą formą architektoniczną, bardzo wysokim standardem wykończenia oraz ciekawym sposobem zagospodarowania terenu.
Do głównych zalet inwestycji należą m.in.: położenie w spokojnej, zielonej dzielnicy Wrocławia, kameralny charakter budynku i otoczenia, winda dostępna z poziomu parkingu podziemnego, zapewniająca komfort mieszkańcom, fitness club i spa, usytuowane w podziemiu budynku.

Opinie o [Wrocław] Rezydencja APart

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Wrocław] Rezydencja APart
insia
Mieszkania: Wrocław, ul. Przystankowa 24 Rezydencja Apart

Oferujemy mieszkania w nowopowstałym budynku we Wrocławiu na Wojszycach.

Obiekt charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia:

elewacja budynku wyłożona częsciowo kamieniem naturalnym - piaskowcem. Pokrycie dachowe wykonane z blachy tyntanowo - cynkowej. Stolarka w mieszkaniach drewniana, w częściach wpólnych budynku aliuminowa.
Oryginalna aranżacja klatki schodowej: kombinacja wyszukanych i odpowiednio dopasowanych materiałów ozdobnych: fornir Amazuco, marmur Biancone Asiago, tynk ozdobny Textureline daja efekt wnętrza wytwornego o nowoczesnym wyrazie.

Do głównych zalet inwestycji należą m.in. położenie w spokojnej, zielonej dzielnicy, kameralny charaker budynku i otoczenia, winda dostępna z poziomu parkingu podziemnego, fitness club i spa usytuowane w podziemiu.

http://www.rezydencjaapart.pl
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA