DODAJ

Osiedle "Moje Pełczyce"

[Pełczyce] Osiedle "Moje Pełczyce" 393189[Pełczyce] Osiedle "Moje Pełczyce" 393186[Pełczyce] Osiedle "Moje Pełczyce" 121818
MAPAPełczyce
Kwiatowa 15, Pełczyce

Zamieszkaj wśród podwrocławskiej zieleni

Firma "DREWBET" w Wierzbicach (gm.Kobierzyce - 15km na południe od Wrocławia) rozpoczęła swoją działalność w roku 1976. Działalność firmy związana jest z budową domów jedno- i wielorodzinnych wśrod terenów zielonych w podwrocławskich Pełczycach i Wierzbicach (gm. Kobierzyce)

Jedną z największych zalet tej lokalizacji jest gwarantowana cisza i spokój. Miejsce to wydaje się być synonimem słowa kompromis pomiędzy życiem w wielkim mieście, a niczym niezmąconą idyllą. Nieruchomość usytuowana jest w bocznej, spokojnej alejce, we wsi Pełczyce przy ulicy Kwiatowej (gmina Kobierzyce) - zaledwie 1 km od Kobierzyc i 12 km od granicy Wrocławia. Bliski wjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia - 5 km - gwarantuje szybkie połączenie z miastem. W miejscowości jest przystanek autobusowy dobrze prosperującej komunikacji gminnej.

Niewątpliwym atutem mieszkania w Pełczycach na pewno jest cisza i spokój oraz kameralność osiedla.

Budynek jest dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej - 131 m2 z dwuspadowym dachem

Media: zimna woda, prąd i siła. Biologiczna oczyszczalnia ścieków. Centralne ogrzewanie z pieca. Ogrzewanie wody - bojler elektryczny lub z pieca.

Budynek jest nowy, zbudowany z pustaków keramzytowych 24cm, ocieplenie styropianem 14cm, pokrycie dachu to wysokiej jakości dachówka ceramiczna oraz ceramiczne kominy.

Szczegóły - [Pełczyce] Osiedle "Moje Pełczyce"
inwestorZ.P.H.i.U. DREWBET Wojciech Liszewski
wykonawcaZ.P.H.i.U. DREWBET Wojciech Liszewski
realizacja inwestycjiIII kw. 2018
Orzech 28.08.2014, godz. 14:13
Witamy na Forum Investmap.

Czy istnieje jakaś strona internetowa tej inwestycji, dostępne są może jakieś wizualizacje?
odpowiedz
Drewbet Liszewski 27.08.2014, godz. 22:50
Osiedle Moje Pełczyce, realizowane przez firmę Drewbet.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję