Pixel House

Pixel House

Wrocław/Popowice/Legnicka 49
REKLAMA

O inwestycji Pixel House

Położenie inwestycji przy głównej arterii miasta, jaką jest ulica Legnicka, to jeden z największych atutów budynku realizowanego przez wrocławską firmę WPBM "Mój Dom" S.A. Parter obiektu położonego przy Legnickiej 49 stanowi pasaż z lokalami usługowo-handlowymi. Kondygnacja podziemna wraz z pierwszym piętrem tworzą parkingi dla samochodów oraz miejsca postojowe dla rowerów. Od drugiego piętra wzwyż inwestor przewidział rozlokowanie mieszkań. Na terenie inwestycji zaplanowane jest powstanie placu zabaw oraz dodatkowych miejsc postojowych dla rowerów. Nazwa Pixel House odnosi się do charakterystycznej, wyróżniającej inwestycję elewacji. Fasada od ulicy Legnickiej posiada elementy nowoczesnej okładziny przypominającej piksele. Naturalne doświetlenie wnętrz i ciszę zapewnia duża liczba dźwiękoszczelnych okien. Lokale przekazywane są do własnego wykończenia, istnieje również możliwość oddania w standardzie „pod klucz”, wg indywidualnych wymagań klienta.
Położenie Pixel House to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie korzystanie z wszelkich możliwości życia w mieście. Bezpośrednie sąsiedztwo CH Magnolia oraz innych punktów usługowych, handlowych i gastronomicznych. Doskonała komunikacja, zarówno tramwajowa, autobusowa, jak i kolejowa. Bliskość miejsc zieleni, w tym klimatycznego Parku Polana Popowicka oraz terenów rekreacyjnych nad Odrą. To wszystko sprawia, że Pixel House wiąże ze sobą wiele ważnych aspektów, które decydują o zakupie mieszkania lub lokalu usługowego.
Wrocławska firma WPBM "Mój Dom" S.A. działa nieprzerwanie od 1996 roku. W ciągu 24 lat działalności firma oddała do użytku ponad 4100 lokali mieszkalnych. Inwestor wielokrotnie był wielokrotnie nagradzany w regionalnych i krajowych rankingach. 
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Jędrek Stachowiak
Jakieś opinie pierwszych mieszkańców? ;)
+6
Jan Augustynowski
REKLAMA