Pixel House – Wrocław  w zasięgu ręki

Pixel House – Wrocław w zasięgu ręki

Wrocław
REKLAMA
Podczas zakupu nowego mieszkania jednym z najważniejszych czynników jakie bierzemy pod uwagę jest jego lokalizacja. Położenie naszych czterech ścian wpływa na to jak szybko dojedziemy do pracy lub jak daleko do szkoły będą musiały chodzić dzieci. Umiejscowienie lokalu mieszkalnego jest bezpośrednio związane z dostępnością do punktów usługowo-handlowych, placówek administracyjnych lub instytucji, w których załatwiamy nasze codzienne sprawy. W efekcie wpływa ono znacznie na to jak dobrze żyje nam się w mieście. Dzięki dobrej lokalizacji mieszkania możemy sprawnie zarządzać naszym dniem, dzięki czemu mamy więcej czasu dla bliskich lub na rozwijanie naszych zainteresowań. Doskonałym przykładem takiego miejsca jest wrocławski Pixel House.
Pixel House położony jest w dzielnicy Fabryczna, znajdującej się w zachodniej części miasta. – Infrastruktura tym rejonie Wrocławia jest bardo dobrze rozwinięta – mówi Jakub Orski z WPBM "Mój Dom" S.A., firmy deweloperskiej, która buduje inwestycję. – Okolice ul. Legnickiej oferują wszystkie możliwości i udogodnienia płynące z mieszkania w mieście – dodaje.
Pixel House charakteryzuje się dużą dostępnością do sklepów oraz lokali usługowych. Na przeciwko inwestycji znajduje się Centrum Handlowe Magnolia Park, gdzie z łatwością można zaopatrzyć się w niezbędne produkty spożywcze, kosmetyki lub wybrać się na zakupy w poszukiwaniu modnych ubrań. – Do galerii możemy dostać się z mieszkania na piechotę w zaledwie dwie minuty – mówi Jakub Orski. – Czasem nasze sprawy możemy załatwić nawet szybciej, ponieważ na parterze Pixel House znajduje się pasaż z lokalami usługowymi. Dużo obiektów handlowych i zakładów znajdziemy też w okolicy samej ul. Legnickiej – dodaje. To jedna z ważniejszych arterii miejskich, która – wraz z przylegającymi uliczkami – oferuje wiele usług: od restauracji i sklepów, przez apteki, aż po serwisy samochodowe i stacje benzynowe.
REKLAMA
Lokalizacja Pixel House umożliwia również łatwy dostęp do oferty edukacyjnej Wrocławia. – W pobliżu inwestycji znajduje się kilka przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów – mówi pracownik WPBM "Mój Dom". – Z kolei dorośli mogą pogłębiać swoją wiedzę w licznych szkołach językowych – dodaje. Ul. Legnicką charakteryzuje też łatwy dostęp do specjalistycznej opieki lekarskiej. – Mieszkańcy Pixel House mogą być spokojni o swoje zdrowie. W pobliżu znajdują się trzy centra medyczne, a także przychodnia. W okolicy nie brakuje też prywatnych gabinetów – komentuje Orski.
Położenie inwestycji daje także wiele możliwości relaksu i odpoczynku. – W 7 minut możemy dojść do Parku Popowickiego. To popularne miejsce wśród biegaczy, ale nadaje się też idealnie na spacery – mówi Orski. – To zresztą nie jedyny teren zielony znajdujący się w pobliżu. Nieco dalej położony jest rozległy Park Zachodni. Osoby lubiące ruch mogą także wybrać się do centrum treningowego Spartan, gdzie znajduje się siłownia, baseny, korty tenisowe, a nawet lodowisko. Właściciele samochodów dostaną się tam w 4 minuty – komentuje Orski. Niedaleko Pixel House znajduje się również skatepark. Z kolei na osoby, które szukają bogatej oferty kulturalnej czekają muzea, galerie sztuki, kina, a także sale i kluby koncertowe położone w centrum Wrocławia. – Do rynku dostaniemy się w 10 minut. Wystarczy wsiąść w tramwaj – dodaje Jakub Orski.
Pixel House położony jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia. – Z łatwością możemy dostać się w nawet najdalsze zakątki metropolii – komentuje Orski. – To bardzo ułatwia dojazd do pracy – bez względu na to czy podróżujemy samochodem, rowerem czy korzystamy z transportu miejskiego – dodaje. Do do dyspozycji mieszkańców jest 6 linii tramwajowych i 3 autobusowe. Ponadto mogą oni korzystać ze ścieżek rowerowych. Natomiast dalekie podróże ułatwi bliskie położenie stacji kolejowych Wrocław Mikołajów i Wrocław Popowice, a także szybki dojazd do wrocławskiej obwodnicy, skąd łatwo dostaniemy się na lotnisko lub ruszymy w kierunku Warszawy, Łodzi lub na autostradę A4.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA