[Płock] Galeria "Mazovia"

[Płock] Galeria "Mazovia"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Płock] Galeria "Mazovia"

inwestorLewandpol Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2010
wykonawcaVectra S.A.

O inwestycji [Płock] Galeria "Mazovia"

Galeria "Mazovia" w Płocku
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Galeria Mazovia, największe centrum handlowe w Płocku, otrzymało certyfikat BREEAM In – Use (część II) z ogólną oceną „Very Good”.

II część procesu certyfikacji oceniała budynek w dziewięciu kategoriach, m.in. energia, transport, woda, materiały, odpady, ekologia i zanieczyszczenia. Galeria Mazovia została oceniona bardzo dobrze w zakresie efektywności energetycznej, lokalizacji, transportu, zarządzania odpadami, ekologii.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Największa w Płocku nowoczesna galeria handlowa. Doskonale zlokalizowana. Wyjątkowy, niepowtarzalny projekt architektoniczny na tle innych centrów handlowych w Płocku (dbałość o wykończenie, wyjątkowy wystrój wnętrz, najwygodniejszy ze wszystkich galerii w mieście dojazd i parking). Szczególny dobór sklepów, wśród nich wiele marek debiutujących w regionie płockim, np. Media Markt, H&M, KFC czy Stradivarius (z grupy Inditex). Charakterystycznym elementem Mazovii jest przeszklony food court z widokiem na miasto i najbogatszą w Płocku ofertą gastronomiczną. W dwukondygnacyjnym budynku na 54 489 mkw. powierzchni całkowitej i prawie 28 tys. mkw. handlowej znalazło się ponad 110 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Na bezpłatnym parkingu mieści się 780 samochodów.

Więcej informacji: www.galeria-mazovia.eu
REKLAMA