[Płock] Galeria "Wisła"

[Płock] Galeria "Wisła"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Płock] Galeria "Wisła"

inwestorCaelum Development
realizacjaIV kw. 2008

O inwestycji [Płock] Galeria "Wisła"

Galeria "Wisła" jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego.
Napisz komentarz
Orzech
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Płock] Galeria "Wisła" [mazowieckie] Płock: Galeria Wisła poszerza ofertę o księgarnię
Jan Hawełko
16 maja Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę. Na parterze galerii w lokalu o powierzchni blisko 73 mkw. w sąsiedztwie salonów Monnari i Mohito rozpoczął swoją działalność salon marki Pawo specjalizującej się w eleganckiej modzie męskiej.

Marka Pawo posiada 25 letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Sieć sklepów Pawo składa się obecnie z blisko 30 salonów firmowych.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę. Na pierwszym piętrze galerii w lokalu o powierzchni blisko 77 mkw. w sąsiedztwie salonów Bytom i Lancerto rozpoczął swoją działalność salon marki Henry Moore.

Marka Henry Moore to multibrandowy salon ekskluzywnej odzieży męskiej oraz dodatków. W asortymencie sklepu znaleźć można garnitury, koszule, płaszcze, marynarki i obuwie, a także ogromny wybór stylowych dodatków, jak krawaty, muszki czy spinki do mankietów.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym regionu płockiego.
Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową centrum jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.
Architektura obiektu to połączenie wysokiej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych z nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami we wnętrzu (szklana kopuła, przeszklone fragmenty dachu, winda panoramiczna, ekran wodny, wieża zegarowa).
Galeria Wisła to wyjątkowe miejsce na mapie Płocka. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów poprzez nominacje do nagród Shopping Center Forum Awards 2009 oraz EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards.

Więcej informacji: www.galeria-wisla.pl
REKLAMA