Początek Piątkowo

Początek Piątkowo

Mieszkania/Poznań/Stare Miasto/Piątkowo/Wojciechowskiego
REKLAMA
inwestorRobyg S.A.
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Początek Piątkowo

Osiedle Początek Piątkowo znajduje się u zbiegu ulic Wojciechowskiego i Obornickiej w północnej części Poznania.

Pierwszy budynek, który deweloper oddał do sprzedaży ma 14 pięter wraz z 137 mieszkaniami - od jednopokojowych z aneksem kuchennym, po dwu-, trzy- czy czteropokojowe z aneksem lub osobną kuchnią. Metraże kształtują się od 25 do 102 mkw. Na parterze znajduje się lobby z portierem oraz prywatną siłownią do wyłącznego użytku mieszkańców, a także lokale handlowe w tym mały market i piekarnia. Ponadto ma na wyposażeniu rowerownię.

Inwestycja wyposażona jest w system ROBYG SMART HOUSE firmy Keemple oraz posiada ponadstandardową wysokość mieszkań o wysokości 280 cm, co więcej zawiera panoramiczne trzyszybowe okna, ponadstandardowej wielkości antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań, ścianki działowe o właściwościach wygłuszających, monitoring osiedla w jakości HD, wideofony, hale garażowe otwierane telefonem czy ładowarki dla samochodów elektrycznych zarówno na terenie osiedla jak i na życzenie mieszkańca w hali garażowej.

Nieruchomość posiada panele fotowoltaiczne na dachach, oświetlenie LED w częściach wspólnych czy system do sterowania pogodowego.

Opinie o Początek Piątkowo

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Początek Piątkowo
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA