Podchorążych 26

Podchorążych 26

Łódź/Łódź-Polesie/Podchorążych 26
5
1
REKLAMA

O inwestycji Podchorążych 26

Podchorążych 26 w Łodzi to kameralny kompleks osiedlowy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w północno-wschodniej części miasta. Inwestycja znajduje się na Złotnie, przy ul. Podchorążych, niedaleko jej zbiegu z ul. Liniową, w obrębie łódzkiej dzielnicy Polesie, w zielonej okolicy, zdominowanej przez zabudowę jednorodzinna.

W ofercie są dwupoziomowe 6-pokojowe lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej 118 mkw. oraz 7 mkw., indywidualnej klatki schodowej, z działkami o wielkości od 125 do 220 mkw. Każdy segment posiada taras na parterze oraz balkon na piętrze. Wnętrza wyposażone są w nowoczesny system wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz instalację elektryczną przygotowaną pod montaż instalacji fotowoltaicznej, centralne ogrzewanie gazowe, instalację elektryczną, wodę i kanalizację.

Całość posiadłości jest ogrodzona, dostęp na teren zapewniony jest wspólnym wjazdem od ul. Podchorążych. Przestrzeń osiedla zagospodarowana jest zielenią i posiada pełną infrastrukturę komunikacyjną. Przy każdym domku znajdują się 2 zewnętrzne miejsca parkingowe o powierzchni 15 mkw., ponadto każdy segment obejmuje garaż o powierzchni 17 mkw. w obrębie bryły, z bramą garażową sterowaną pilotem. 
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+2
REKLAMA