Powiśle Park (Na Powiślu)

Powiśle Park (Na Powiślu)

Warszawa/Śródmieście

1 ofertę o metrażu do 11500 m2

2
3
REKLAMA

Powierzchnie biurowe w Powiśle Park (Na Powiślu)

Powiśle Park

Całkowita powierzchnia: 11500 m2
  • dostępność: Prosimy o kontakt
  • kontrola dostępu
  • klimatyzacja
  • BMS
  • światłowód
  • podłoga techniczna
  • czujniki dymu
  • podwieszany sufit

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Powiśle Park (Na Powiślu)

inwestorPowiśle Park Sp. z o.o.
projektantKuryłowicz & Associates Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiI kw. 2014
wykonawcaBudimex S.A.

O inwestycji Powiśle Park (Na Powiślu)

Powiśle Park to nowoczesny biurowiec, posiadający blisko 12 000 m kw. powierzchni biurowej klasy A do wynajęcia, rozmieszczonej na 7 kondygnacjach naziemnych. Biurowiec oferuje wysoki standard wykończenia. Szklana fasada zapewnia optymalny dostęp do światła naturalnego zapewniając komfort pracy. Do dyspozycji najemców ponad 230 miejsc parkingowych zlokalizowanych na 3 podziemnych kondygnacjach. Budynek usytuowany jest w samym centrum warszawskiego Powiśla w dzielnicy Śródmieście, w otoczeniu terenów zielonych. W bliskim sąsiedztwie znajduje się pl. Trzech Krzyży i ul. Nowy Świat, liczne ośrodki handlowo – usługowe, kulturalne oraz instytucje państwowe. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu znajdują się linie autobusowe oraz stacja SKM Warszawa Powiśle. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje 10 minut, do Portu Lotniczego Okęcie – ok. 20 minut.
Powiśle Park (Na Powiślu)
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
plazmodeusz
Powiśle Park sp. z o.o. - spółka należąca do grupy kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa - zamierza wybudować w Warszawie przy ul. Kruczkowskiego 2 zespół biurowo-handlowo-mieszkalny. Na generalnego wykonawcę robót wybrała Budimex SA. Wartość prac to 173 mln zł netto.

Realizowana przez Powiśle Park Sp. z o.o. inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Powiślu, na terenie historycznie należącym do gazownictwa polskiego, w miejscu dotychczas istniejących zabudowań.

pokaz-artykul.png
plazmodeusz
Kompleks biurowo-handlowo-mieszkalny "Powiśle Park", ul. Kruczkowskiego 2
REKLAMA