[Poznań] Biurowiec, ul. Piątkowska 116

[Poznań] Biurowiec, ul. Piątkowska 116

Biura/Poznań/Stare Miasto/Winiary
REKLAMA

O inwestycji [Poznań] Biurowiec, ul. Piątkowska 116

Łącząc doświadczenie najlepszych architektów na rynku, projektantów wnętrz i konstruktorów, stworzyliśmy budynek komfortowy i funkcjonalny. Każde biuro zostało zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal. Frontowe skrzydło obiektu tworzy prosta bryła z przeszkleniami głównie od wschodu i zachodu. Od południa, w miejscu najintensywniejszego nasłonecznienia, zaprojektowano się trzon komunikacyjny. Od północy znajdują się przeszklenia doświetlające środkową część powierzchni biurowej. W części frontowej zostały umieszczone przesłony elewacyjne mocowane do wysuniętych stalowych gzymsów. Spełniają one funkcje przeciwsłoneczne, zamieniając ostre bezpośrednie światło na łagodne, odbite i równocześnie dodają tej części budynku ciekawego wyrazu. Przestrzeń biurowa jest estetyczna i foremna. Pozwala się dowolnie kształtować i dzielić, w zależności od potrzeb klientów. Trzykondygnacyjne tylne skrzydło jest przeznaczone na biura o bardziej prywatnym charakterze. Przeszklenia i balkony zostały umieszczone od wschodniej części działki, co pozwala zachować prywatność. Aby podkreślić kameralny charakter zlokalizowanych tu biur ograniczyliśmy przeszklenia od strony dziedzińca wewnętrznego i frontowego skrzydła. Wszystkie lokale posiadają balkony, a duże przeszklenia dostarczają światła słonecznego. W budynku znajduje się parking podziemny na 25 samochodów. Przed budynkiem wyodrębniono dodatkowy parking dla gości.

Opinie o [Poznań] Biurowiec, ul. Piątkowska 116

Napisz komentarz
PieEetrek
Budynek już dawno ukończony a zdjęć nie ma :)

7.04.15:


153610_1000x.jpg153611_1000x.jpg153612_1000x.jpg153613_1000x.jpg153614_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Lokalizacja
Nowoczesny budynek biurowy przy ul. Piątkowskiej 116 w Poznaniu znajduje się w otoczeniu nowych budynków mieszkalnych i biurowych. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Księcia Mieszka I, Witosa i Aleje Solidarności umożliwia komfortowy dojazd do centrum miasta. W pobliżu inwestycji znajdują się duże centra handlowe: Pestka ,Plaza, w których mieści się kino oraz liczne restauracje.


Architektura
Łącząc doświadczenie najlepszych architektów na rynku, projektantów wnętrz i konstruktorów, stworzyliśmy budynek komfortowy i funkcjonalny. Każde biuro zostało zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal.
Frontowe skrzydło obiektu tworzy prosta bryła z przeszkleniami głównie od wschodu i zachodu. Od południa, w miejscu najintensywniejszego nasłonecznienia, zaprojektowano się trzon komunikacyjny. Od północy znajdują się przeszklenia doświetlające środkową część powierzchni biurowej. W części frontowej zostały umieszczone przesłony elewacyjne mocowane do wysuniętych stalowych gzymsów. Spełniają one funkcje przeciwsłoneczne, zamieniając ostre bezpośrednie światło na łagodne, odbite i równocześnie dodają tej części budynku ciekawego wyrazu. Przestrzeń biurowa jest estetyczna i foremna. Pozwala się dowolnie kształtować i dzielić, w zależności od potrzeb klientów.
Trzykondygnacyjne tylne skrzydło jest przeznaczone na biura o bardziej prywatnym charakterze. Przeszklenia i balkony zostały umieszczone od wschodniej części działki, co pozwala zachować prywatność. Aby podkreślić kameralny charakter zlokalizowanych tu biur ograniczyliśmy przeszklenia od strony dziedzińca wewnętrznego i frontowego skrzydła. Wszystkie lokale posiadają balkony, a duże przeszklenia dostarczają światła słonecznego.
W budynku znajduje się parking podziemny na 25 samochodów. Przed budynkiem wyodrębniono dodatkowy parking dla gości.


Standard
standard wykończenia
Powierzchnia biurowa oddawana będzie w standardzie open space. 
Dla biur nabywanych w trakcie trwania budowy zapewniane będzie dodatkowo wykończenie wybranej powierzchni "pod klucz": ścianki działowe zgodne z projektem klienta, drzwi wejściowe i wewnętrzne, sufity podwieszane wraz z oświetleniem, wykładzina biurowa oraz rozprowadzenie instalacji do zaaranżowania kuchni w każdym biurze. Toalety wykończone oraz odrębne dla każdego lokalu.
komfort
Zapewniamy Państwu możliwość współtworzenia powierzchni biurowej o najwyższym standardzie. Doskonała jakość użytych materiałów oraz umiejętne rozplanowanie przestrzeni, gwarantuje Państwu komfort pracy. Oddalone od ulicy, ciche tylne skrzydło, to idealne miejsce na biuro osoby, której praca wymaga spokoju. Do tej części budynku prowadzi szklany łącznik. Dostęp do budynku zapewniony jest poprzez wejście od strony wschodniej.Duże przeszklenia i balkon zapewniają swobodny dostęp światła.
funkcjonalność
Dajemy Państwu do dyspozycji przestrzeń, którą łatwo zaaranżować zgodnie
z indywidualnymi potrzebami. Nabywca może sam zaplanować odpowiednią liczbę pokoi, wielkość sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnej i sekretariatu. Oferujemy Państwu spotkanie z naszym architektem w celu zaprojektowania najdogodniejszego układu swojego nowego biura.


Więcej informacji:  http://www.mondaydevelopment.pl/w-reali ... uty-pieter
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA