[Poznań] Inwestycja na ul Królewskiej 23 (Piątkowo)

[Poznań] Inwestycja na ul Królewskiej 23 (Piątkowo)

Mieszkania/Poznań/Stare Miasto/Piątkowo
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Poznań] Inwestycja na ul Królewskiej 23 (Piątkowo)

inwestorAgencja Inwestycyjna Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2010

O inwestycji [Poznań] Inwestycja na ul Królewskiej 23 (Piątkowo)

Królewska 23 Poznań

Otoczenie: Jest to oferta mieszkań skierowana do tych z Państwa, którzy chcieliby zamieszkać z dala od hałasu głównych ulic miejskich, ale jednocześnie z dobrą komunikacją z Centrum Poznania i z pełną infrastrukturą handlowo-usługowa w okolicy. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja na Piątkowie. W niedalekiej okolicy znajdują się lasy komunalne oraz Rezerwat Przyrody Meteoryt gdzie można spędzać wolny czas na spacerach lub jeżdżąc rowerem. W sąsiedztwie znajduje się też bogata infrastruktura handlowo-usługowa z siecią sklepów, marketów, centrum handlowo-rozrywkowe Poznań Plaza a także ośrodki zdrowia, żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazjum. Architektura: Nasza inwestycja obejmuje kompleks trzech, niskich budynków o numerach administracyjnych Królewska 19, 21 i 23, zaprojektowanych w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej, ocieplanych styropianem. Jest to kontynuacja zrealizowanego przez nas, w ubiegłych latach osiedla "Hulewiczów". Mieszkania posiadają balkon lub loggię oraz przynależną piwnicę gratis. W budynku nr 23 zaprojektowano łącznie 24 mieszkania rozmieszczone na trzech klatkach schodowych. Budynek będzie ogrzewany przez indywidualną kotłownię gazową. Termin oddania: 30 czerwiec 2010r.

Więcej informacji: http://ai.poznan.pl/pl/ul_krolewska_23.php
Napisz komentarz
Orzech
Królewska 23 Poznań


Otoczenie:
Jest to oferta mieszkań skierowana do tych z Państwa, którzy chcieliby zamieszkać z dala od hałasu głównych ulic miejskich, ale jednocześnie z dobrą komunikacją z Centrum Poznania i z pełną infrastrukturą handlowo-usługowa w okolicy.
Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja na Piątkowie. W niedalekiej okolicy znajdują się lasy komunalne oraz Rezerwat Przyrody Meteoryt gdzie można spędzać wolny czas na spacerach lub jeżdżąc rowerem.
W sąsiedztwie znajduje się też bogata infrastruktura handlowo-usługowa z siecią sklepów, marketów, centrum handlowo-rozrywkowe Poznań Plaza a także ośrodki zdrowia, żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazjum.
Architektura:
Nasza inwestycja obejmuje kompleks trzech, niskich budynków o numerach administracyjnych Królewska 19, 21 i 23, zaprojektowanych w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej, ocieplanych styropianem. Jest to kontynuacja zrealizowanego przez nas, w ubiegłych latach osiedla "Hulewiczów".
Mieszkania posiadają balkon lub loggię oraz przynależną piwnicę gratis. W budynku nr 23 zaprojektowano łącznie 24 mieszkania rozmieszczone na trzech klatkach schodowych.
Budynek będzie ogrzewany przez indywidualną kotłownię gazową.
Termin oddania:
30 czerwiec 2010r.

Więcej informacji:  http://ai.poznan.pl/pl/ul_krolewska_23.php
REKLAMA