[Poznań] Osiedle Bajkowe

[Poznań] Osiedle Bajkowe

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Poznań] Osiedle Bajkowe

O inwestycji [Poznań] Osiedle Bajkowe

Osiedle Bajkowe w Poznaniu
Napisz komentarz
Orzech
WroFanatyk, ja nie jestem zarejestrowany na sky, ale Ty tak. Może coś zadziałasz? :) Myślę, że udałoby Ci się namówić kogoś ze sky, do aktualizacji choćby tych tematów w dziale DOMY i MIESZKANIA :) . Nie chodzi tylko o Poznań i Wielkopolskę, ale wszystkie województwa.

A może wysłać maile do deweloperów z prośbą o aktualizacje danych, może wizualki zupełnie nowych inwestycji? W sumie to dla nich darmowa reklama :) A dla nas byłaby to wielka i nieoceniona pomoc.
alsen strasse 67
Lokalizację w formie mapek często podają deweloperzy na swoich stronach.
Jan Augustynowski
Szkoda, że nie ma PB u nas - zaraz zaznaczyłby lokalizację :)
Orzech
Os. Bajkowe jak sama nazwa wskazuje to wymarzone miejsce do zamieszkania. Z dala od zgiełku a jednocześnie tak blisko centrum miasta.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na poznańskim rynku  nieruchomości  sprawia, iż znamy potrzeby mieszkańców i przez cały ten czas starannie dobieramy lokalizacje i charakter zabudowy.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zabudową szeregową proponujemy naszym klientom miejsce niezwykłe.

Położone zaledwie  15 minut od ścisłego centrum Poznania  domy szeregowe zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy 14 budynków w trzech różnych układach o powierzchni  od 117 do  140 m2.  Cztery  przestronne  pokoje, dwa miejsca parkingowe i ogródek to wspaniałe rozwiązanie  dla rodzin, ale i również dla osób ceniących komfort, spokój i wygodę.

Nowoczesna architektura, proste rysy budynku, duże okna, pastelowe kolory i bardzo funkcjonalne układy pomieszczeń to najważniejsze kryteria wyboru , które w tym przypadku zostały w pełni zaspokojone.

Dodatkowo kameralna  zabudowa sprawia, iż z wielką przyjemnością wraca się do spokojnego miejsca po całym dniu w ruchliwym mieście.  W okolicy mamy do dyspozycji centrum handlowe, lasek marceliński, lotnisko, przedszkola.

W zimowe wieczory  będzie można ogrzać się  przy kominku, a latem  cieszyć  się z porannej kawy  wypitej  w wygodnym fotelu na tarasie, dlatego jak nazwa wskazuje  to  miejsce wyjątkowe i po prostu bajkowe…


Lokalizacja
Plan osiedla
Domy
Wizualizacje
Standard wykończenia
Aktualne zdjęcia budowy


Więcej informacji:  http://www.agrobex-mieszkania.eu/pl/poz ... ajkowe.php
 
REKLAMA