[Pruszków] Przy Pałacu

[Pruszków] Przy Pałacu

Pruszków/Wyględówek
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Pruszków] Przy Pałacu

inwestorLong Bridge Development
realizacjaI kw. 2010
wykonawcaStrabag Sp. z o.o.

O inwestycji [Pruszków] Przy Pałacu

Nazwa „Long Bridge” (z ang. długi most) nawiązuje do silnych podstaw, długoterminowej relacji i łączenia brzegów. I taka właśnie jest grupa Long Bridge - silna, nowoczesna, prężna, stabilna finansowo i profesjonalna, od lat działająca w branży deweloperskiej w Europie, z powodzeniem wykorzystująca swoje doświadczenie oraz ogromny potencjał

www.przy-palacu.com
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jakub Zazula
madmax
www.przy-palacu.com

Nazwa „Long Bridge” (z ang. długi most) nawiązuje do silnych podstaw, długoterminowej relacji i łączenia brzegów. I taka właśnie jest grupa Long Bridge - silna, nowoczesna, prężna, stabilna finansowo i profesjonalna, od lat działająca w branży deweloperskiej w Europie, z powodzeniem wykorzystująca swoje doświadczenie oraz ogromny potencjałOsiedle „Przy Pałacu”, w podwarszawskim Pruszkowie, to pierwsza inwestycja grupy Long Bridge w Polsce.
Pierwszy etap inwestycji, zakończony w październiku 2008 roku, stanowi 170 mieszkań rozmieszczonych w czterech budynkach, wraz z lokalami usługowymi i garażem podziemnym.
Naszym klientom oferujemy mieszkania o powierzchni od 31 m² do 107 m², wykończone w „stanie deweloperskim”, bez podłóg i białego montażu. Wykonawcą generalnym tego etapu inwestycji jest Firma Strabag.


REKLAMA