Przedwiośnie

Przedwiośnie

Mieszkania/Warszawa/Białołęka/Szamocin/Płochocińska 197-199
1
11
2
REKLAMA

O inwestycji Przedwiośnie

Inwestorem osiedla przy ulicy Płochocińskiej 197-199 na warszawskiej Białołęce jest Masovia Nieruchomości. Generalny wykonawca to Cambio Development. Projekt budowlany przygotowała pracownia The Space, a wykonawczy Eos 4. Za sprzedaż odpowiada Platforma Mieszkaniowa.
Na osiedle Przedwiośnie składa się sześć trzypiętrowych budynków o łącznej powierzchni użytkowej 9 919 mkw. (8 375 mkw. mieszkań i 1 544 mkw. usług). Każdy pomieści około 28 lokali mieszkalnych, w sumie 172 w metrażach 30-72 mkw. Są dostępne w układach od kawalerek po czteropokojowe (przeważają te z dwoma lub trzema pokojami). Te zlokalizowane na parterze mają ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy.

Na parterze trzech obiektów od strony ul. Płochocińskiej znajdują się lokale usługowe (o powierzchniach 405; 510 oraz 628 mkw.) – pod aptekę, kawiarnię, czy przedszkole. Mieszkańcy korzystają z zewnętrznej wiaty i stojaków rowerowych przy każdym budynku, a także z garażu podziemnego z 218 miejscami parkingowymi i 164 komórkami lokatorskimi. Deweloper przeznaczył blisko połowę powierzchni terenu (ponad 8 tys. mkw.) pod zieleń. Zaplanował ogród z drzewami, trawami, ścieżką spacerową oraz placem zabaw.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Piotr Wysocki
+2
Mariusz Bartodziej
+3
REKLAMA