Quercus

Quercus

Mieszkania/Gdańsk/Ujeścisko - Łostowice/Wielkopolska
REKLAMA
inwestorBravo Developer Sp. z o.o.
projektantPilch Architekci Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Quercus

Quercus to osiedle położone w południowej części Gdańska, w okolicy dzielnicy Łostowice-Ujeścisko. Inwestycja składa się z czterech budynków wielorodzinnych z 500 mieszkaniami o metrażach od 39 do 71 mkw., w strukturze od jednego do czterech pokoi.

Budynki posiadają sześć kondygnacji, do lokali na parterze przynależą tarasy, do tych na wyższych poziomach balkony bądź loggie. Znajduje się 160 podziemnych miejsc postojowych. 

Osiedle zawiera budynki z prostej bryły o planie prostokąta. Mieszkańcy mogą korzystać z zewnętrznej siłowni, jak również z placu zabaw i wiaty grillowej. Na terenie dostępna jest stacja ładowania pojazdów elektrycznych. We wszystkich budynkach są do dyspozycji komórki lokatorskie, rowerownie i wózkownie.

Okolica obfituje w dęby szypułkowe, od których nazwę wzięła inwestycja, która oddalona jest od centrum Gdańska o 5,7 km. Niedaleko jest szkoła, kilka przedszkoli, sklepy różnej wielkości, punkty usługowe, obiekty sportowe i tereny rekreacyjne. Przez teren osiedla przepływa Potok Maćkowy, wokół którego pozostawione zostało naturalne zadrzewienie i urządzono ścieżki spacerowe z ławeczkami.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+10
REKLAMA