[Gdańsk] Osiedle "Przy Srebrnej"

[Gdańsk] Osiedle "Przy Srebrnej"

Mieszkania/Gdańsk/Ujeścisko - Łostowice
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Gdańsk] Osiedle "Przy Srebrnej"

inwestorDEVELIA S.A.

O inwestycji [Gdańsk] Osiedle "Przy Srebrnej"

Osiedle Przy Srebrnej to nowoczesny i funkcjonalny projekt mieszkalno-usługowy realizowany w Gdańsku w rejonie ulicy Niepołomickiej i Srebrnej. W ramach pierwszego etapu powstanie 165 lokali w metrażach od 30 do 110 mkw. Mieszkania zaprojektowano jako jednopoziomowe, dwupoziomowe z antresolą lub dodatkowym pomieszczeniem typu basement, które doskonale nadają się na domową pracownię bądź gabinet. Wszystkie lokale posiadają balkon lub przydomowe ogródki.

Z myślą o najmłodszych przewidziano place zabaw i zielone tereny rekreacyjne. Dla wygody mieszkańców budynki wyposażono w cichobieżne windy, a w przyziemiu zlokalizowane zostaną pomieszczenia gospodarcze. Projekt przewiduje powstanie naziemnych stanowisk postojowych w obrębie realizowanych jednostek.

W pierwszym etapie powstanie budynek usługowy z 8 lokalami, który stanowić ma zaplecze usługowo-handlowe dla realizowanego osiedla.
Napisz komentarz
USPRO.PL
Wszystko wskazuje na to, że już we wrześniu wystartuje budowa osiedla Szmaragdowe Wzgórze w Gdańsku. Inwestor – LC Corp S.A. złożył wniosek i oczekuje na pozwolenie na budowę I etapu inwestycji.

726c1933599deae2a209bfa24a5a11ab3172712306_5_22_szmaragdowe3.jpg

pokaz-artykul.png
USPRO.PL
Niska zabudowa mieszkaniowa w dzielnicy Gdańsk Łostowice
REKLAMA