[Radom] Osiedle "Słoneczne" i kompleks biurowy "Radom Office Park"

REKLAMA

O inwestycji [Radom] Osiedle "Słoneczne" i kompleks biurowy "Radom Office Park"

W Radomiu powstaje osiedle "Słoneczne" oraz 6 biurowców "Office Park".
Napisz komentarz
Kajtman
W czwartek odbyło się uroczyste zawieszenie wiechy na pierwszym biurowcu w Radom Office Park - podaje Gazeta.pl.

Jak informowaliśmy, tuż obok Galerii Słonecznej w Radomiu powstaną dwa biurowce o łącznej powierzchni 10 tys. mkw.

Radom Office Park przeznaczony będzie dla firm z sektora outsourcingowych procesów biznesowych i usług wspólnych oraz lokalnych przedsiębiorstw. Ma być kolejnym elementem tzw. Centrum Słonecznego w Radomiu, które tworzy AIG/Lincoln Polska.

pokaz-artykul.png
aga super dziewczyna
W Radomiu ruszyła budowa dwóch nowoczesnych biurowców. W piątek uroczyście wmurowano kamień węgielny pod Radom Office Park. To już czwarta inwestycja AIG Lincoln w mieście.pokaz-artykul.png
Kajtman
AIG Lincoln prowadzi przygotowania do budowy zespołu biurowego w Radomiu w rejonie ulic Chrobrego i Malczewskiego - Radom Office Park. Inwestycja powstanie według projektu pracowni APA Wojciechowski. Obiekty zlokalizowane będą w sąsiedztwie Osiedla Słonecznego i Galerii Słonecznej.

W ramach przedsięwzięcia powstanie zespół budynków o łącznej powierzchni ok. 12 tys. mkw.

Rozpoczęcie budowy uzależnione jest od zmiany planu zagospodarowania przestrzennego terenu.

pokaz-artykul.png
Godfath3r
W Słonecznym Centrum w Radomiu powstanie siedem bloków mieszkalnych, a zamiast kolejnych sześciu biurowce, w których ulokują się firmy świadczące usługi na rzecz innych, np. prawne, informatyczne czy finansowe. AIG Lincoln ma postawić Office Park w ciągu trzech lat od zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Radni zdecydowali: miasto przystępuje do opracowania takich zmian - informuje Gazeta Wyborcza.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Osiedle wielorodzinnych budynków mieszkaniowych zlokalizowaliśmy w najbardziej zacisznym miejscu - od strony Potoku Północnego. Poszczególne obiekty to jedno lub dwu-klatkowe budynki z podziemnymi garażami. Zadbaliśmy również o naziemne miejsca parkingowe. Liczba kondygnacji jest zróżnicowana. Pomiędzy blokami udało nam się zachować przestrzenie zielone, dzięki czemu zapewniliśmy odpowiednią powierzchnię biologicznie czynną. W każdym budynku znajdzie się winda osobowo-towarowa, zapewniliśmy również pełną dostępność dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnie mieszkań kształtują się pomiędzy 40 a 80 m. kw. W przeciętnej wielkości mieszkaniu znajdziemy hol wejściowy z miejscem na wbudowaną szafę, kuchnię, pokój dzienny z aneksem jadalnym oraz dwie sypialnie. Założyliśmy podział na strefę dzienną (salon, jadalnia, kuchnia) oraz część sypialną. Wszystkie mieszkania projektujemy w podwyższonym standardzie wykończenia.

Źródło: www.centrumsloneczne.pl
REKLAMA