[Radwanice] Mieszkania, ul. Bzowa

[Radwanice] Mieszkania, ul. Bzowa

REKLAMA

O inwestycji [Radwanice] Mieszkania, ul. Bzowa

Całą inwestycję realizujemy w spokojnych Radwanicach pod Wrocławiem, gdzie mieszkańcy będą mogli cieszyć się pozamiejskim spokojem i ciszą, jednocześnie mając świadomość bliskiej odległości od centrum Wrocławia (jedyne 7 km od wrocławskiego rynku!).

Zainwestowaliśmy w kameralny, trzykondygnacyjny, dwuklatkowy budynek. Cały budynek wykonamy z najwyższej jakości materiałów: dachówka ceramiczna, ceramika – porotherm. Zaprojektowaliśmy 18 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach – od 34m2 do 87 m2. Starannie ułożone projekty dają przy tym niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Wszystkie lokale wyposażyliśmy w dogodne miejsca postojowe oraz przestronne tarasy, a te na ostatniej kondygnacji stworzyliśmy mieszkaniami dwupoziomowymi. Do mieszkań na parterze przyporządkowaliśmy ogródki.

Więcej informacji: www.7ddevelopment.pl
Napisz komentarz
artex
tak mnie zastanowił ten post ----------------------------- "przez hw1985 » Czwartek, 3 Listopad 2011, 13:52
pudelko zapalek juz ludzie narzekaja na standard wykonczenia bylam na miejscu rozmawialam z paroma wlascielami i ekipami wykonczeniowymi " -------------------------, wszedłem na to posty tej Pani i okazuje się, że: tu pisze że była na miejscu?! dla mnie to osoba z zewnątrz która odwiedziła ta okolice! natomiast na temat szeregów budowanych przez tego developera pisze ze mieszka na tym osiedlu?! -------------------" przez hw1985 » Środa, 1 Luty 2012, 18:44
Pan Blicharz z tego co wiem nie ma zony.Po drugie jestem mieszkanka tego osiedla to chyba ze wszytkimi Pan nie rozmawiał"------------------- nikt kto mieszka na miejscu nie pisze ze cytuje "byłam na miejscu" przy okazji investor 70 ma racje ze przez ten bełkot ciężko przejść. dla mnie ta rzekoma Pani to ktoś kto próbuje zaszkodzić firmie 7D. właśnie wykańczam tam mieszkanie na bzowej 1 i jestem zadowolony z zakupu- pozdrawiam
Jan Augustynowski
Co to są te małe drzwiczki na parterze? Jakieś komórki?

I ciekawe gdzie dokłądnie będzie budowany ten II etap??
Orzech
Wizualizacje II etapu tej inwestycji:

I aktualna oferta mieszkań: http://www.7ddevelopment.pl/index.php?o ... &Itemid=98

bzowa2_3.jpg

bzowa2_1.jpg

bzowa2_2.jpg


Wizualizacje: www.7ddevelopment.pl
Jan Augustynowski
Dziękujemy za oświadczenie :) Mam nadzieję, że to sprowadzi rozmowy na forum na odpowiednie tory...
7Ddevelopment
Wrocław, 6.02.2012


OŚWIADCZENIE


Odnosząc się do treści zawartych w poście użytkowniczki hw1985 informujemy, że budynek był budowany zgodnie ze sztuką budowlaną przez okres 10 miesięcy.
Standard wykonania budynku znajduje się na naszej stronie internetowej (http://www.7Ddevelopment.pl), a wszystkie używane przez nas materiały posiadają stosowne certyfikaty.
W celu weryfikacji nieprawdziwych informacji, które pojawiły się na forum każdego zainteresowanego zapraszamy do naszego biura oraz do osobistego oglądania mieszkań.


Z poważaniem
7D development K.Wysocka R.Piętak Sp.j.

ul. Włodkowica 21
50-072 Wrocław
http://www.7Ddevelopment.pl
artex
witam wszystkich nie zgodze sie z tym co pisze Pani hw 1985 mieszkam tam i co prawda latarnia nie jest idealnie dopasowana ale daje rade. natomiast Pani hw 1985 (czy jak zwac inaczej konkurencja) nie bardzo jak widze zna sie na technologii budowania ciekawe co by powiedzi ci ktorzy budowali np sky tower czy inne budynki gdzie powstaje kilka pieter na miesiac - co ty wiesz o budowaniu? jeszcze bardziej ciekawia mnie te materialy nosne a buduja z" pustak ceramiczny „Poromur” o grubości 25,0 cm"mysle ze powinna pani zadzownic do jopka na pewno powiedza ze mozna budowac do 4 kondygnacji bez problemu. ciekawe z kim tam pani rozmawiala bo ja z wieloma sasiadami i wszyscy sa zadowoleni. co ta konkurencja jeszcze wymysli?!!
REKLAMA