DODAJ

Osiedle Pogodne

[Radwanice] Osiedle Pogodne 3026[Radwanice] Osiedle Pogodne 3024[Radwanice] Osiedle Pogodne 3027
[Radwanice] Osiedle Pogodne 3032[Radwanice] Osiedle Pogodne 3031[Radwanice] Osiedle Pogodne 3030[Radwanice] Osiedle Pogodne 3029
Osiedle Pogodne to kameralny kompleks 8 domów jednorodzinnych o powierzchni 165 m2, usytuowanych na działkach o wielkości od 355 m2 aż do 787 m2. Domy te wykonane są w technologii tradycyjnej, przy użyciu najwyższej jakości materiałów, gwarantujących ich długoletnie, komfortowe i ekonomiczne użytkowanie. Budynki są niepodpiwniczone, jednokondygnacyjne z użytkowym poddaszem, przykryte dachem dwuspadowym, krytym dachówką ceramiczną. Charakteryzują się interesującą i niebanalną architekturą. Parter każdego z proponowanych Państwu domów składa się z dużego salonu, przestronnej kuchni wraz z jadalnią, gabinetu oraz garażu. Dodatkowo, dla Państwa wygody, od strony ogrodu zaprojektowane zostało pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się trzy pokoje z garderobami, łazienka oraz pralnia. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne dają możliwość indywidualnej aranżacji parteru domu, co sprawia, że każdym z mieszkańców może dostosować układ pomieszczeń do własnych potrzeb. Przy każdym z budynków, od strony południowej, znajduje się ogród oraz przestronny i słoneczny taras z pergolą.

siedle Pogodne w podwrocławskich Radwanicach zlokalizowane jest kilkanaście metrów od granic Wrocławia, w odległości ok. 8 km od wrocławskiego Rynku - wyjazd z Wrocławia w kierunku Oławy. Niepodważalne atuty tej lokalizacji to nieskomplikowane i szybkie połączenie z centrum Wrocławia komunikacją miejską, jak i dojazd do centrum samochodem trwający ok. 15 min. Osiedle Pogodne położone jest z dala od ulicznego zgiełku, granicząc z jednej strony z istniejącym już zespołem domów jednorodzinnych, z drugiej zaś z pięknymi terenami zielonymi, spacerowymi oraz urokliwym stawem, co tworzy doskonałe warunki do mieszkania, pracy w domowym zaciszu, rekreacji i wypoczynku.

więcej na stronie:

http://www.osiedlepogodne.pl


Szczegóły - [Radwanice] Osiedle Pogodne
inwestorMS Invest Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIII kw. 2010
Jan Augustynowski 27.02.2010, godz. 11:20
3029_1000x.jpg3030_1000x.jpg3031_1000x.jpg3032_1000x.jpg
odpowiedz
Jan Augustynowski 27.02.2010, godz. 11:18
3023_1000x.jpg3024_1000x.jpg3025_1000x.jpg3026_1000x.jpg3027_1000x.jpg3028_1000x.jpg
odpowiedz
Orzech 15.05.2008, godz. 11:56
Wizualizacje: http://www.osiedlepogodne.pl/wizualizacje.php

Osiedle Pogodne to kameralny kompleks 8 domów jednorodzinnych o powierzchni 165 m2, usytuowanych na działkach o wielkości od 353 m2 aż do 746 m2. Domy te wykonane są w technologii tradycyjnej, przy użyciu najwyższej jakości materiałów, gwarantujących ich długoletnie, komfortowe i ekonomiczne użytkowanie. Budynki są niepodpiwniczone, jednokondygnacyjne z użytkowym poddaszem, przykryte dachem dwuspadowym, krytym dachówką ceramiczną. Charakteryzują się interesującą i niebanalną architekturą. Parter każdego z proponowanych Państwu domów składa się z dużego salonu, przestronnej kuchni wraz z jadalnią, gabinetu oraz garażu. Dodatkowo, dla Państwa wygody, od strony ogrodu zaprojektowane zostało pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się trzy pokoje z garderobami, łazienka oraz pralnia. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne dają możliwość indywidualnej aranżacji parteru domu, co sprawia, że każdym z mieszkańców może dostosować układ pomieszczeń do własnych potrzeb. Przy każdym z budynków, od strony południowej, znajduje się ogród oraz przestronny i słoneczny taras z pergolą.

Mając na uwadze komfort życia i bezpieczeństwo mieszkańców naszego osiedla, w każdym z domów zastosowaliśmy nowoczesne i energooszczędne rozwiązania technologiczne, przez co oferta ta skierowana jest w szczególności do osób ceniących sobie wygodę, luksus i oszczędność. Wszystkie domy wyposażone są, w najnowocześniejszą instalację centralnego ogrzewania, opartą o piec kondensacyjny firmy Viessmann z zasobnikiem wraz z kompletnym zestawem solarnym i cyfrowym regulatorem pogodowym, elektronicznie sterowane rolety okienne i automatyczną bramę garażową oraz w następujace instalacje: klimatyzacji, domowego centralnego odkurzacza, alarmową, jak i w zależności od decyzji mieszkańców monitoring osiedla. Stawiając duży nacisk na komfort mieszkania, poszczególne segmenty przedzielone zostały nie tylko podwójnymi ceramicznymi ścianami działowymi o grubości łącznej 0,5 m ale także dodatkowo niezależną dylatacją.

Osiedle Pogodne w podwrocławskich Radwanicach zlokalizowane jestkilkanaście metrów od granic Wrocławia, w odległości ok. 8 km od wrocławskiego Rynku - wyjazd z Wrocławia w kierunku Oławy. Niepodważalne atuty tej lokalizacji to nieskomplikowane i szybkie połączenie z centrum Wrocławia komunikacją miejską, jak i dojazd do centrum samochodem trwający ok. 15 min. Osiedle Pogodne położone jest z dala od ulicznego zgiełku, granicząc z jednej strony z istniejącym już zespołem domów jednorodzinnych, z drugiej zaś z pięknymi terenami zielonymi, spacerowymi oraz urokliwym stawem, co tworzy doskonałe warunki do mieszkania, pracy w domowym zaciszu, rekreacji i wypoczynku.


standard wykończenia:

ściany zewnętrzne - pustaki ceramiczne o grubości 36,5 cm, ocieplenie 8 cm
tynki zewnętrzne mineralne, cienkowarstwowe, fragmenty elewacji z desek elewacyjnych w kolorze orzechowym
ściany wewnętrzne między budynkami wykonane z pustaków ceramicznych o grubości 24 cm, dylatowane styropianem o grubości 5 cm
ściany działowe ceramiczne o grubości 11,5 cm
dachówka ceramiczna
stolarka okienna drewniana Mahoń Meranti w kolorze orzechowym firmy Gidanex z automatycznymi roletami zewnętrznymi
drzwi zewnętrzne drewniane z okuciem antywłamaniowym
brama garażowa w kolorze jasnopopielatym otwierana elektrycznie,sterowana pilotem
wewnętrzne tynki - gipsowe, nakładane maszynowo
schody wewnętrzne monolityczne
schody zewnętrzne - betonowe, od frontu wykończone płytami kamiennymi
strop Teriva
wylewki wewnętrzne - na gotowo, pod okładziny
tarasy zewnętrzne - wylewki pod okładziny
ocieplenie dachu wełną mineralną o grubości min. 18 cm
parapety zewnętrzne - kamienne
parapety wewnętrzne - drewniane
pomieszczenie gospodarcze od ogrodu
instalacja elektryczna (z tablicą, bez osprzętu i opraw wewnętrznych, obejmuje oprawy zewnętrzne)
instalacja TV-SAT, sieci telefonicznej i komputerowej, videodomofon
pełna instalacja alarmowa wraz z monitoringiem osiedla
instalacja domowego odkurzacza centralnego
instalacja klimatyzacji
nowoczesna instalacja centralnego ogrzewania oparta o piec kondensacyjny firmy Viessmann z zasobnikiem wraz z kompletnym zestawem solarnym i cyfrowym regulatorem pogodowym
grzejniki Viessmann
brama wjazdowa na teren osiedla otwierana elektrycznie, sterowana pilotem, karty dostępowe
pełna aranżacja terenu wspólnego - droga, chodniki, oświetlenie, elementy małej architektury

http://www.osiedlepogodne.pl

mapa.jpg
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję