Rędzińska (CTE)

Rędzińska (CTE)

Wrocław/Maślice/Rędzińska
REKLAMA
inwestorGrupa CTE
projektantZAH Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2019

O inwestycji Rędzińska (CTE)

Rędzińska to dwupiętrowy budynek wielorodzinny z garażem podziemnym położony na Maślicach, w zachodniej części Wrocławia. Został wykonany w technologii murowanej. Jest wyposażony w cichobieżną windę i podłączony do sieci ciepłowniczej. Znajdują się w nim 62 mieszkania w różnych układach: dwu-, trzy- i czteropokojowym. Ich powierzchnia wynosi od 38 do 91 metrów kwadratowych. Każdy jest wyposażony w ogród o powierzchni nawet 145 mkw., balkon bądź loggie. Ponadto w ofercie CTE znajdują się cztery penthousy z obszernymi tarasami. Wszystkie lokale są wyposażone w drzwi antywłamaniowe. Na każdej kondygnacji są dostępne komórki lokatorskie, a ponadto w budynku powstała przechowalnia rowerów oraz wózków.

Na obszarze monitorowanego osiedla znajduje się teren służący integracji z placem zabaw. W pobliżu przepływają dwie rzeki (Odra i Ślęza) oraz potok Ługowina. Niedaleko znajduje się również bezpłatne kąpielisko Królewiecka. W bliskim sąsiedztwie rozrasta się Las Pilczycki, a po drugiej strony Odry jeszcze Rędziński. W okolicy mieszczą się m.in. supermarket, przystanek autobusowy, a w przyszłości także tramwajowy, apteka, sklepy spożywcze i Stadion Miejski.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
są @Jan Augustynowski
+88
Jan Augustynowski
Są jakieś zdjęcia z tej budowy?
Mariusz Bartodziej
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Budynek wielorodzinny "Rędzińska" [Wrocław] CTE z kolejną inwestycją mieszkaniową na Maślicach [WIZUALIZACJE]
Mariusz Bartodziej


348603_1500x.jpg

348604_1500x.jpg

348605_1500x.jpg

348606_1500x.jpg
REKLAMA