REKLAMA
Grupa CTE

Grupa CTE

Artykuły o Grupa CTE

W centrum Wrocławia zamiast biurowca powstanie apartamentowiec [WIZUALIZACJA]
W centrum stolicy Dolnego Śląska powstanie nowy, duży apartamentowiec. U zbiegu ulic Sikorskiego i Rybackiej, na wrocławskim Szczepinie, inwestor Cavatina Holding zdecydował się zmodyfikować swoje plany dotyczące funkcji, jakie będzie pełnił budynek E, w realizowanym przez tego inwestora największym kompleksie wielofunkcyjnym, powstającym obecnie we Wrocławiu – Quorum.
Mieszkania willowe we Wrocławiu! Czym są?
Wrocławskie osiedle Lipa Piotrowska zaskakuje szybkim i przemyślanym rozwojem. Wyróżnia je zielona okolica, sprawna komunikacja, a przede wszystkim niska zabudowa. To właśnie tutaj powstaje kolejna inwestycja związana z budową tzw. mieszkań willowych.
Kup teraz, zapłać za 2 lata i zamieszkaj na swoim. Nowatorski program dewelopera
Program "KUP TERAZ – ZAPŁAĆ ZA 2 LATA" to nowatorska formuła sprzedaży nieruchomości, która umożliwia zamieszkanie osobom posiadającym 20-procentowy wkład własny m.in. na wrocławskich Maślicach.
W centrum Wrocławia zamiast hotelu powstanie nowy biurowiec [WIZUALIZACJE]
Zabudowana zostanie kolejna działka w centrum Wrocławia. Przy zbiegu ul. Sikorskiego i Rybackiej w m...
Wrocław: Osiedle Wanilia – nowa inwestycja CTE na 5+
"Dobry dojazd do każdej części miasta, dostęp do szkół i gastronomii…, może jeszcze czyste powietrze...
MaŚliczne – CTE znów inwestuje na zachodzie Wrocławia. Nowe mieszkania nad Ługowiną [WIZUALIZACJE]
Osiedle przy zbiegu ulic Królewieckiej i Suwalskiej powstanie w dwóch etapach. Wrocławski deweloper...
Wrocław: Cavatina zamieni dawną, zabytkową fabrykę w biurowiec. Do tego zbuduje nowy budynek
Krakowski deweloper zakupił w ubiegłym roku dwie nieruchomości przy ulicy Sikorskiego, przy zbiegu z...
Wrocław: CTE sprzedaje grunt pod biurowiec przy Sky Towerze [WIZUALIZACJE]
Wrocławski deweloper planował stworzyć przy ulicy Wielkiej swoją siedzibę. Po uzyskaniu pozwolenia n...
Wrocław: Studio Plac Dominikański – Toscom postawi aparthotel w sąsiedztwie Starego Miasta [WIZUALIZACJE]
Wrocławski deweloper przymierzał się do tej inwestycji od kilku lat. Zrealizuje przy zbiegu ulic Kra...
Wrocław: Stay Inn Apartments – CTE zamieni szkieletora na Szczepinie w biznesowy aparthotel [WIZUALIZACJE]
Przy zbiegu ulic Sikorskiego i Rybackiej, w pobliżu Odry, już w 2015 roku miał funkcjonować hotel si...
Stacyjna 1 lok. 12
53-613
Wrocław

Opis

30.04.2004 roku we Wrocławskim KRS została zarejestrowana spółka akcyjna pod nazwą CTE S.A., a miesiąc później ruszyła pierwsza inwestycja. Do roku 2010 ten rodzaj działalności nie leżał jednak w centrum naszej uwagi, a realizowane projekty ograniczały się raczej do zaspokojenia wewnętrznych potrzeb grupy niż działań komercyjnych skierowanych na zewnątrz. Rozpoczęcie projektu pod nazwą "Zielone Wzgórze" zmieniło ten paradygmat i dało początek nowej strategii, której podstawowym celem jest systematyczne poszerzanie oferty w obszarze usług deweloperskich. Cytując klasyka, jedyna rzecz, która pozostaje niezmienna w życiu każdego przedsiębiorstwa to "zmiany". Na początku 2016 roku CTE przeszła gruntowną restrukturyzację, która objęła praktycznie wszystkie obszary funkcjonowania firmy, zaczynając od akcentów wizerunkowych poprzez strategię rozwoju i na strukturze akcjonariatu kończąc. Zmiany te umożliwią nam realizację nowych, bardziej ambitnych projektów, które określą naszą pozycję na lokalnym rynku deweloperskim. Najważniejszym celem, a jednocześnie naszą misją jest zwiększanie każdego roku wolumenu sprzedaży dobrego jakościowo produktu. Wartości, które mają nam towarzyszyć podczas rozwoju firmy rozumiemy jako konkretne postawy i zachowania, utrzymujące równowagę pomiędzy efektywnym osiąganiem wyników finansowych a budowaniem trwałych relacji z naszym klientem. Zdajemy sobie sprawę, że aby nasz produkt był atrakcyjny i przez lata cieszył swojego nabywcę, musi być efektem końcowym przemyślanego procesu planowania, projektowania i w końcu samej realizacji projektu. Dlatego każda nasza nowa inwestycja jest nie tylko sumą doświadczeń zespołu ludzi bezpośrednio współpracujących z nami, ale również skrupulatnie zebranymi opiniami, uwagami i sugestiami naszych dotychczasowych klientów. Współczesny rynek nieruchomości jest najlepszym weryfikatorem tego co na nim powstaje.
REKLAMA