[Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych "Ołtaszyn"

[Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych "Ołtaszyn"

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Ołtaszyn/Agrestowa
REKLAMA
inwestorGrupa CTE
projektantKONCEPT Grupa Architektoniczna
realizacjaIV kw. 2018

O inwestycji [Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych "Ołtaszyn"

Inwestycja pod nazwą Ołtaszyn to kolejny projekt naszej spółki. W pobliżu ul. Agrestowej i Strachowskiego powstanie kameralna zabudowa jednorodzinna. Zaprojektowano 6 segmentów szeregowych położonych w trzeciej linii zabudowy w stosunku do ul. Agrestowej. To prawdopodobnie ostatnie, tak wyjątkowe miejsce w samym sercu Ołtaszyna. W ramach inwestycji powstanie również droga dojazdowa.Myśląc o naszym kolejnym projekcie szukaliśmy nieruchomości położonej w lokalizacji chętnie wybieranej przez Wrocławian, dobrze skomunikowanej a także dającej poczucie komfortu. Planując zabudowę dążyliśmy do uzyskania równowagi pomiędzy charakterem zabudowy szeregowej a wygodą przestronnego domu jednorodzinnego. Dlatego też na naszej działce zaprojektowaliśmy jedynie sześć domów, każdy o powierzchni 150 m2 z ogrodami o powierzchni nawet 400 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie powstanie wyłącznie zabudowa jednorodzinna, wyjątkowe ogrody naszych domów sąsiadują bezpośrednio z terenem zielonym, na którym obowiązuje zakaz zabudowy.

Opinie o [Wrocław] Osiedle domów jednorodzinnych "Ołtaszyn"

Napisz komentarz
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
cte
Przygotowujemy dla państwa kolejną inwestycję - Nowy Ołtaszyn! Już w marcu następnego roku ruszamy z budową sześciu domów w zabudowie szeregowej. Ogrody o powierzchni 200m - 400m, garaże i prestiżowa okolica to tylko niektóre z cech wyróżniających "Nowy Ołtaszyn". Zapraszamy do regularnych odwiedzin by dowiedzieć się więcej o postępach prac przy naszej inwestycji.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
cte
Inwestycja pod nazwą Nowy Ołtaszyn to kolejny projekt naszej spółki. W pobliżu ul. Agrestowej i Strachowskiego powstanie kameralna zabudowa jednorodzinna. Zaprojektowano 6 segmentów szeregowych położonych w trzeciej linii zabudowy w stosunku do ul. Agrestowej. To prawdopodobnie ostatnie, tak wyjątkowe miejsce w samym sercu Ołtaszyna. W ramach inwestycji powstanie również droga dojazdowa.Myśląc o naszym kolejnym projekcie szukaliśmy nieruchomości położonej w lokalizacji chętnie wybieranej przez Wrocławian, dobrze skomunikowanej a także dającej poczucie komfortu. Planując zabudowę dążyliśmy do uzyskania równowagi pomiędzy charakterem zabudowy szeregowej a wygodą przestronnego domu jednorodzinnego.  Dlatego też na naszej działce zaprojektowaliśmy jedynie sześć domów, każdy o powierzchni 150 m2 z ogrodami o powierzchni nawet 400 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie powstanie wyłącznie zabudowa jednorodzinna, wyjątkowe ogrody naszych domów sąsiadują bezpośrednio z terenem zielonym, na którym obowiązuje zakaz zabudowy.


294200_1500x.jpg

294201_1500x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA