Rodzinne Żerniki

Rodzinne Żerniki

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Żerniki/Rezedowa/Basi Wołodyjowskiej
REKLAMA
inwestorGrupa CTE
projektantKONCEPT Grupa Architektoniczna
realizacjaIV kw. 2020
wykonawcaGrupa CTE

O inwestycji Rodzinne Żerniki

Rodzinne Żerniki powstają we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Żerniki w zachodniej części miasta. Będą to dwa zespoły domów w zabudowie bliźniaczej, w rejonie ulic Rezedowej i Basi Wołodyjowskiej. W każdym znajdzie się po dwadzieścia lokali o powierzchni 106, 107, 110 lub 115 metrów kwadratowych. Będą liczyły trzy kondygnacje: parter z salonem z aneksem kuchennym oraz łazienką, pierwsze piętro z trzema sypialniami i łazienką oraz poddasze użytkowe z możliwością wydzielenie jednego lub dwóch pokoi. Wszystkie domy są budowane jednocześnie. Mają być gotowe do końca 2020 roku.

Do obu zespołów będą prowadzić wewnętrzne alejki z bramami wjazdowymi. Wszyscy mieszkańcy będą mieli dostęp do ogrodów, o pow. od 60 do 189 mkw., a większość również do balkonów – 4-7 mkw. Ponadto do każdego domu przynależą dwa miejsca parkingowe: jedno w garażu, a drugie na terenie posesji. Deweloper oferuje w wykończeniu instalację grzewczą z piecem gazowym i grzejnikami. Ceny segmentów dostępnych już w sprzedaży wynoszą od 555 do 629 tys. zł.

Komunikację Rodzinnych Żernik z innymi częściami miasta zapewniają pobliskie przystanki autobusowe oraz autostradowa obwodnica Wrocławia. Blisko znajduje się park Tysiąclecia nad rzeką Ślęza. Mieszkańcy mają dobry dostęp do supermarketu, centrum handlowego Futura Park, centrum outletowego Wrocłasw Fashion Outlet oraz sklepów takich jak Leroy Merlin czy Castorama. Niedaleko osiedla mieści się szkoła podstawowa, a tuż przy nim powstanie przedszkole publiczne dla 250 dzieci.

Opinie o Rodzinne Żerniki

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Rodzinne Żerniki
fredagość
kurniki, a opinie o CTE sa bardzo niepokojace...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Rodzinne Żerniki
Jakub Zazula
+103
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Rodzinne Żerniki
Jan Augustynowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA