Wrocław: Rodzinne życie na Żernikach na osiedlu Grupy CTEźródło: Materiały inwestora

Wrocław: Rodzinne życie na Żernikach na osiedlu Grupy CTE

Artykuł sponsorowany
Rodzinne Żerniki
adresWrocław, Rezedowa/Basi Wołodyjowskiej
inwestorGrupa CTE
projektantKONCEPT Grupa Architektoniczna
REKLAMA
Bliskość parków, dogodna komunikacja, czy kameralna okolica z publicznym przedszkolem za oknem – można by wymieniać jeszcze więcej zalet lokalizacji Rodzinnych Żernik. Mieszkańcy wprowadzą się do domów w rejonie ulicy Rezedowej już w przyszłym roku. Wówczas przekonają się o efektach zdobywanego przez lata doświadczenia wrocławskiego dewelopera. Przekłada je m.in. także na realizację osiedla Familia na Maślicach.
Grupa CTE otrzymała w marcu pozwolenie na budowę osiedla domów w zabudowie bliźniaczej w obrębie ulic Rezedowej i Basi Wołodyjowskiej na wrocławskich Żernikach, w zachodniej części miasta. Pozwala jej ruszyć z realizacją starannie przygotowywanego projektu. O popularności Rodzinnych Żernik świadczy ogromne zainteresowanie wśród klientów. Jest na tyle duże, że deweloper postanowił realizować oba etapy jednocześnie. Ponadto jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty zarezerwowanych zostało blisko 30% lokali.
Dobra lokalizacja, funkcjonalny projekt i nowoczesna architektura w połączeniu z dostępnością cenową sprawiają, że dom w zabudowie bliźniaczej jest atrakcyjną alternatywą dla mieszkania w bloku – tłumaczy Andrzej Swoboda, wiceprezes zarządu Grupy CTE.
Materiały inwestora

Solidny deweloper gwarancją udanej inwestycji

Osiedle tworzą dwa zespoły zabudowy. Na każdy składa się 20 trzykondygnacyjnych lokali w zabudowie bliźniaczej. Taka liczba poziomów zapewnia optymalne możliwości aranżacji. Parter z wyjściem na ogród o powierzchni od 56 do 188 mkw. doskonale sprawdzi się na przyjęcie z bliskimi bądź rodzinne popołudnie. Na pierwszym piętrze znajdzie się dość miejsca na kilka sypialni i łazienkę. A na antresoli można śmiało urządzić dodatkowy pokój dla dziecka, cichy gabinet, czy przestronną garderobę. Metraże lokali są zbliżone, wynoszą 123,8-133,7 mkw. Ceny domów zawierają się w przedziale 4680-5149 zł/mkw.
Materiały inwestora
Rodzinne Żerniki wyróżnia m.in. niezwykle kameralny charakter. Do obu zespołów domów prowadzą wewnętrzne ślepe alejki z bramami wjazdowymi, zapewniające komfort życia na osiedlu. Ponadto Grupa CTE zapewnia nie tylko unikalną, ale przede wszystkim solidną architekturę. Buduje w tradycyjnej, murowanej formie, stosując przy tym materiały uznanych i sprawdzonych producentów. Doświadczenie nabyła przy realizacji licznych inwestycji, w tym także osiedli domów. Należy do nich ciesząca się dużym zainteresowaniem Familia, której kolejne etapy wciąż powstają w zachodniej części Wrocławia. Ten deweloper wykazuje się dużą odpowiedzialnością przy każdym projekcie, w związku z czym wykona wspólnie z miastem fragment ul. Rezedowej wraz z pełną infrastrukturą.
Do realizowanych przez nas inwestycji podchodzimy kompleksowo. Dążymy do tego, aby mieszkańcy budowanych przez nas lokali cieszyli się życiem w komfortowych, rodzinnych warunkach – wyjaśnia Andrzej Swoboda. – Zmieniamy również otoczenie wokół prowadzonych przez nas osiedli, działając w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego też zrealizujemy drogę dojazdową do Rodzinnych Żernik, a także publicznego przedszkola, które powstaje po sąsiedzku. Do tego za symboliczną złotówkę przekażemy gminie fragment naszej nieruchomości pod dalszą rozbudowę układu drogowego.
Materiały inwestora

Rodzinne Żerniki – tu chce się żyć

Pierwszy z elementów, które składają się na zalety lokalizacji Rodzinnych Żernik, można dostrzec z okna swojego domu. Przy zbiegu ul. Jana Skrzetuskiego i Rezedowej powstanie najpóźniej w 2021 roku publiczne przedszkole dla 250 dzieci. Rodzice będą mogli więc odprowadzać swoje pociechy bez konieczności wsiadania do samochodu. Podobnie w przypadku szkoły – tu wystarczy kilkunastominutowy spacer. A z pobliskiego przystanku autobusowego będzie można następnie szybko dojechać do pracy.
Na tym jednak nie koniec dogodności związanych z położeniem osiedla. Już teraz mieszkańcy z okolicy chętnie wybierają się na spacery do pobliskiego parku Tysiąclecia, rozciągającego się wzdłuż rzeki Ślęzy. Wkrótce doczekają się jeszcze powstania Żernickiego Park Sportu i Rekreacji w rejonie ulicy Rumiankowej, wyposażonego m.in. w stok saneczkowy, place zabaw, a nawet w taras widokowy.
Materiały inwestora
Osoby, które postawią na Rodzinne Żerniki, mogą być też spokojni o doskonały dostęp do wielu sklepów za sprawą niewielkiej odległości od centrum outletowego, parku handlowego, czy rozmaitych supermarketów. Wymienione zalety płynące z lokalizacji są uzupełniane jeszcze przez bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia oraz stacji kolejowej. Można z niej szybko dostać się do centrum miasta albo wybrać się na wycieczkę nawet do Zielonej Góry.
Grupie CTE przyświecają nad realizacją tej inwestycji słowa Blaise’a Pascala: "Twój dom może ci zastąpić cały świat, cały świat nie zastąpi ci domu". Deweloper zachęca do kontaktu z działem sprzedaży, podkreślając, że szybka decyzja o rezerwacji daje możliwość zmian aranżacyjnych wewnątrz domu. Warto więc, z uwagi na szybko postępujące rezerwacje kolejnych lokali, już teraz zdecydować się na ten dostosowany do swoich potrzeb.

Najnowsze artykuły

We Wrocławiu powstanie pierwsze osiedle na terenach PKP realizowane w ramach programu Mieszkanie Plus
Jak poinformował PFR Nieruchomości we Wrocławiu powstanie pierwsze osiedle w ramach rynkowej części...
ID Logistics uruchomiło magazyn w Zgorzelcu. Pracę w nim znajdzie ponad 700 osób
ID Logistics, specjalista w zakresie dedykowanych rozwiązań logistyki kontraktowej otworzył oficjaln...
Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...
Wella Company otwiera w Łodzi swoje Centrum Usług Wspólnych
Już w listopadzie do łódzkiej Bramy Miasta wprowadzi się Wella Company, najszybciej rozwijający się...
Rusza drugi etap realizacji wielkiej inwestycji Panattoni pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją II etapu swojej na...
Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...