Restauracja Barka Tumska przy hotelu Tumski

Restauracja Barka Tumska przy hotelu Tumski

Wrocław/Stare Miasto
REKLAMA

O inwestycji Restauracja Barka Tumska przy hotelu Tumski

Barka zwodowana w Januszkowicach, przyholowana i przycumowana do nabrzeża przy hotelu Tumskim, w kanale Odry Północnej we Wrocławiu. Zostanie zaadaptowana na restaurację.

Restauracja o nazwie Barka Tumska będzie miała trzy pokłady i czynna będzie przez cały rok. Jedynie pokład górny z tarasem widokowym na 60 osób będzie funkcjonować tylko w sezonie letnim.

Napisz komentarz
Godfath3r
W czwartek 25 sierpnia 2011 została oficjalnie otwarta Barka Tumska.

Jedyna we Wrocławiu czynna cały rok restauracja na Odrze, po sześciu latach starań wreszcie otrzymała świadectwo zdolności żeglugowej. Statek na którym znajduje się restauracja jest jednocześnie przystanią rzeczną, do której po zakończeniu remontu Mostu Młyńskiego i przywróceniu ruchu w Wrocławskim Węźle Wodnym będzie możliwość przycumowania własnej łodzi.

pokaz-artykul.png
Jan Augustynowski
Niestety nie przelazłem na drugą stronę, żeby zrobić zdjęcie barki w całej okazałości ;)


21054_1000x.jpg21055_1000x.jpg21056_1000x.jpg21057_1000x.jpg
Orzech
Pierwsza wrocławska restauracja na wodzie już w czerwcu zaprosi gości na swój pokład. Barka Tumska, zacumowana rok temu w samym sercu miasta, przed otwarciem przechodzi ostatnie fazy przygotowań.


pokaz-artykul.png
Orzech
Pływająca restauracja powstająca na Odrze na Ostrowiu Tumskim jest już prawie gotowa. Obiekt zacumowany przy hotelu Tumskim będzie pierwszym takim lokalem we Wrocławiu. - Wykonujemy ostatnie prace wewnątrz, wszystko urządzamy - mówi Agata Różańska, zastępca kierownika restauracji. Otwarcie zaplanowano na początek maja.


pokaz-artykul.png
REKLAMA