DODAJ

Rezydencja Rosal

Rezydencja Rosal 429951Rezydencja Rosal 429950Rezydencja Rosal 429948
MAPAWrocław
krępicka

Rezydencja Rosal Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Krępickiej, (zachodnia część Wrocławia).

Okolica ta znana jest położonych w zasięgu pieszego spaceru parków Złotnickiego, Zachodniego i Lasu Leśnickiego.

Bliska odległość przystanków tramwajowych i autobusowych ułatwia szybką komunikację z centrum a Autostradowa Obwodnica Wrocławia, dostępna z sąsiedniej ul. Kosmonautów ułatwia opuszczenie i powrót do miasta.

Inwestycję tą zaprojektowano jako jeden budynek mieszkalne, wielorodzinne, budynek posiadać będzie 3 kondygnacje nadziemne oraz poddasze/antresolę i trzy klatki schodowe, poprzez które, zapewniono dostęp do 27 lokali mieszkalnych.

Regularna bryła obiektu urozmaicona została licznymi lukarnami, balkonami a także zmianami koloru elewacji. Tereny przyległe do budynków ozdobione zostaną niską zielenią.

Elewacje docieplone zostaną styropianem i wykończone tynkiem strukturalnym w kolarach szarym i białym, dach zostanie pokryty grafitową dachówką.

Ciepłą wodę na potrzeby użytkowe i centralnego ogrzewania zapewni kotłownia zasilana gazem z sieci miejskiej, przyłączone zostaną równiez pozostałe media tj. energia elektryczna, woda i kanalizacja sanitarna.

Pracujemy również nad przyłączeniem obiektu do scieci światłowodowej zapewniającej szerokopasmowy interenet W chwili obecnej umożliwmy zainteresowanym klientom zawieranie umów rezerwacyjnych.

W niedługim czasie zamierzamy rozpocząć zawieranie umów deweloperskich. Środki przyszłych lokatorów, wpłacane zgodnie z wygodnym harmonogramem płatności deponowane zostaną na otwartym Mieszkaniowym Rachunku Powierniczym.

Po skontaktowaniu się z naszym biurem chętnie doślemy szczegółowe informacje, standardu wykończenia a także umówimy się na spotkanie w celu prezentacji inwestycji

Szczegóły - Rezydencja Rosal
inwestorFIRA SP Z OO
wykonawcaFIRA SP Z OO
realizacja inwestycjiIII kw. 2021
Domi100 07.05.2020, godz. 08:51
Przestrzegam wszystkich przed zakupem czegokolwiek od tego dewelopera. Kupiliśmy nieruchomość na niewielkiej inwestycji, na tę chwilę opóźnienia w odbiorach domów sięgają 10 miesięcy!! Nie są nawet w stanie zadeklarować kiedy będzie można odebrać lokale i podpisać akty notarialne! Wciąż nie ma podłączonych mediów, jest wiele niedokończonych spraw! Od kilku miesięcy praktycznie nic się nie dzieje. Chodzi kilku "fachowców" po budowie i po kilka razy poprawiają to co wcześniej zepsuli.
W momencie zakupu prace szły zgodnie z planem, niestety z czasem pojawiły się nowe, ważniejsze (bo jeszcze niesprzedane) inwestycje. Jeśli ktoś się waha, odradzam, bo dla nas ostatni rok to najbardziej stresujący czas w życiu. Bardzo żałujemy tej decyzji, bo patrząc na ich zachowania względem mieszkańców na innych inwestycjach (polecam poczytać na forach) wiemy, że to jeszcze nie koniec stresu i wszystko trzeba będzie egzekwować w sądzie.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję