Rezydencja Rosal

Rezydencja Rosal

Wrocław/Leśnica/Krępicka 57
REKLAMA
inwestorFira Sp. z o.o.
projektantChamielec Architekci Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2021
wykonawcaFira Sp. z o.o.

O inwestycji Rezydencja Rosal

Deweloper Fira kupił nieruchomość podczas miejskiego przetargu w grudniu 2017 roku za 505 tys. zł netto. W Rezydencji Rosal przy ulicy Krępickiej we wrocławskiej Leśnicy powstanie 27 lokali mieszkalnych i 2 usługowe. Część z mieszkań będzie miała dostęp do ogródka, balkonu lub antresoli.
Napisz komentarz
GretaOdBobrów(gość)
Również nie polecam zakupu od tego dewelopera. Niska jakośc praktycznie wszystkiego, słabo wykończone lub w ogóle nie wykończone części wspólne i przede wszytkim przekroczone terminy związane z problemami z uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie. Powtarza się we wszystkich inwestycjach - Główna, Espino, Rosal. Duże ryzyko.
Jesiennicka
Gdyby ktoś rozważał zakup nieruchomości od tego dewelopera, zachęcam do zapoznania sie z poniższym, żeby wiedzieć w jaki sposób traktuje on swoich klientów: https://youtu.be/zJpQpYsHonM https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/98086/Nowoczesne-osiedle-na-ktorym-brakuje-niemal-wszystkiego#
Mariusz Bartodziej
Nowy artykuł dotyczący Budynek wielorodzinny, ul. Krępicka Wrocław: Będzie więcej mieszkań w Leśnicy. Do tego dojdą remonty zabytków
Mariusz Bartodziej
Budynek wielorodzinny przy ulicy Krępickiej 57. Deweloper kupił nieruchomość podczas miejskiego przetargu w grudniu 2017 roku za 505 tys. zł netto.
REKLAMA