Rezydencja Wilanówka

Rezydencja Wilanówka

Mieszkania/Warszawa/Wilanów/Zawady/Syta
REKLAMA
inwestorRogowski Development Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Rezydencja Wilanówka

Rezydencja Wilanówka to kameralny dwupiętrowy budynek, usytuowany na granicy warszawskich dzielnic Wilanowa i Mokotowa. Nieruchomość znajduje się na Zawadach, w południowo-wschodniej części Wilanowa, na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. W okolicy inwestycji dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Wzniesiony z prostej bryły budynek z jasną elewacją i spadzistym dachem posiada trzy kondygnacje nadziemne oraz podpiwniczenie. Projekt cechuje klasyczna i tradycyjna architektura willowa z nowoczesnym detalem w postaci funkcjonalnych rozwiązań i przeszkleń o dużej powierzchni.


W inwestycji dostępne są lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 32 do 103 mkw. Mieszkania na parterze mają dostęp do indywidualnych ogródków i tarasów, lokale na wyższych kondygnacjach wyposażone są w balkony. W każdym z nich zamontowano domofon. Istnieje opcja wykończenia pomieszczeń pod klucz.


Teren rezydencji jest ogrodzony i zadbany. Ponadto, został wyposażony w infrastrukturę techniczną oraz zbudowano tu uliczkę osiedlową, podjazdy i dojścia. Zaprojektowana została przestrzeń na podziemną halę garażową, a dodatkowo wydzielono miejsca postojowe naziemne. Wszystkie poziomy mieszkalne i garaż podziemny skomunikowane są za pomocą wind.

Opinie o Rezydencja Wilanówka

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Rezydencja Wilanówka
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA