Rudzka Przystań

Rudzka Przystań

Mieszkania/Łódź/Górna/Rudzka 105a
REKLAMA

O inwestycji Rudzka Przystań

Przedmiotem inwestycji jest budowa bliźniacza jedno lub dwu-lokalowa, podzielonych na komfortowe apartamenty, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz kompleksowym zagospodarowaniem terenu, w bezpośredniej bliskości i z dostępem do Stawów Stefańskiego, największego akwenu wodnego w Łodzi. Wysokiej jakości zabudowa o łącznej liczbie 10 apartamentów, dysponuje dużymi przeszkleniami, wygodnymi tarasami, przestronnymi garażami oraz widokiem na stawy, i jest zlokalizowana na ekskluzywnym, zamkniętym miniosiedlu, zapewniającym mieszkańcom intymność i odpoczynek w otoczeniu lasu ze starodrzewem i akwenu wodnego, a jednocześnie z bezpośrednim zjazdem na ważną ulicę Rudzką, będącą bardzo dogodnym połączeniem komunikacyjnym zarówno z centrum miasta, jak i trasami wylotowymi na Wrocław, Katowice, czy Warszawę. W niedalekiej odległości znajduje się także bogata infrastruktura usługowa centrum handlowo-usługowego Port Łódź.
 
Zakres całego zamierzenia obejmuje budowę budynków, drogi dojazdowej, budowę garaży podziemnych, przebudowę istniejącego budynku garażowego, budowę instalacji zewnętrznej kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodociągowej, gazowej oraz elektrycznej wraz z doświetleniem terenu. Przewiduje się następujące etapowanie inwestycji:budowa garaży podziemnych, przebudowa istniejącego budynku garażowego oraz kompleksowe zagospodarowanie terenubudowa budynku nr 1 (dwa lokale w zabudowie bliźniaczej)budowa budynku nr 2 (jeden lokal w zabudowie bliźniaczej)budowa budynku nr 3 (dwa lokale w zabudowie bliźniaczej) 
Lokalizacja:
 
Inwestycja położona jest w Łodzi w dzielnicy Górna, przy ul. Rudzkiej 105a. Jest to obszar zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Ruda Willowa" - niezwykle cennego ze względu na krajobraz naturalny, widokowy i kulturowy. Nasze apartamenty znajdują się przy obiekcie rekreacyjnym "Stawy Stefańskiego". Teren nieruchomości wychodzi tuż nad stawy o łącznej powierzchni ok. 11,4 ha. Jest to największy łódzki akwen - ma długość ok. 1 km, szerokość ok. 150 m i głębokość od 1 do 4 m. Otoczony jest pięknymi starymi drzewami, co tworzy jego unikalny klimat. Dookoła stawu prowadzi alejka spacerowa (atut dla biegaczy i fanów nordic walking) oraz rowerowa. Dużą atrakcją wodną jest Wake & Roll Park (dwu słupowy wyciąg do nart wodnych, wakeskate i wakeboardu) z przystanią, w której można wypożyczyć sprzęt pływający (rowery wodne, kajaki, łódki). Znajdują się tam także m.in. piaszczysta plaża z pomostem, obszerny plac zabaw, nowoczesna siłownia plenerowa wyposażona w 16 rodzajów sprzętu, boisko do siatkówki plażowej, miejsca do grillowania czy tor rowerowy typu pumptrack. W sezonie letnim funkcjonuje tu miejskie strzeżone kąpielisko. Od strony ulicy Rudzkiej wjazd na inwestycję, biegnie wzdłuż linii prywatnego lasu, przy którym realizowana będzie ścieżka i kąciki dydaktyczne (zespoły ławek parkowych z tablicami informacyjnymi dotyczącymi lasu rudzkiego oraz Stawów Stefańskiego). Poprzez wycofanie zabudowy od strony ulicy, z zastosowaniem zalesienia jako buforu i zwrócenie zabudowy do lustra wody, inwestycja nabiera kameralnego a równocześnie prestiżowego i wyjątkowego charakteru, nie dającego porównać się z żadną nowopowstającą inwestycją w okolicy.
 
Co do zalet:cicha Przystań od miejskiego zgiełkuwypoczynek cały rok,enklawa spokoju nad wodą,czyste powietrze,codzienna przystań po pracy,otoczenie lasów i natury,piękne zachody słońca,bezpośrednie wyjścia na promenadę przy Stawach Stefańskiego,niska i kameralna zabudowa,otulina parku.
Wszystko w jednym miejscu:park,plac zabaw,ścieżki dla biegaczy,ścieżki rowerowe,atrakcje rekreacyjne,molo,łodzie,kąpielisko,siłownie.
Atuty osiedla:tylko 10 Apartamentów Premium z widokiem na Stawy Stefańskiego,wysoki standard: w standardzie ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, instalacja "smart home", videodomofon, mieszkanie przygotowane pod instalację fotowoltaiczną,każdy lokal ma osobne wejście do domu (nie ma wspólnych klatek schodowych),garaże 28 mkw., każde mieszkanie ma możliwość zakupu garażu,dodatkowo miejsca postojowe,wiata rowerowa.

Opinie o Rudzka Przystań

Napisz komentarz
REKLAMA