[Rzeszów] Kompleks biurowo-usługowo-magazynowy "Załęska Business Park"

REKLAMA

O inwestycji [Rzeszów] Kompleks biurowo-usługowo-magazynowy "Załęska Business Park"

To nowoczesny kompleks biurowo-usługowo-magazynowy zaprojektowany z myślą o najemcach poszukujących do wynajęcia powierzchni o średniej wielkości. Najmniejsze moduły na wynajem zaczynają się w przedziale od 100 m2 do 2100 m2.

Obiekt usytuowany jest w atrakcyjnym miejscu w północno-wschodniej części Rzeszowa w odległości około 500m od istniejącej obwodnicy północnej (ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego), która w niedalekiej przyszłości zostanie w linii prostej bezpośrednio połączona z węzłem autostrady A-4 i drogi ekspresowej S-19 (węzeł Rzeszów Wschód). Dobre połączenie komunikacyjne, niewielka odległość do centrum Rzeszowa oraz wysoki standard obiektów, łączą w sobie koncepcję parku biznesowego, gdzie obok najwyższej jakości powierzchni magazynowych dostępne są również powierzchnie biurowe.

Więcej informacji: www.boxelder.pl
Napisz komentarz
Orzech
Spółka Kąt nadzorowała przygotowania do budowy I etapu kompleksu Załęska Bussiness Park w Rzeszowie. Inwestorem jest Boxelder, firma z kapitałem irlandzkim.

W ramach przedsięwzięcia w zależności od postępów komercjalizacji budowanych będzie sześć dwukondygnacyjnych obiektów o łącznej powierzchni ok. 6 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
To nowoczesny kompleks biurowo-usługowo-magazynowy zaprojektowany z myślą o najemcach poszukujących do wynajęcia powierzchni o średniej wielkości. Najmniejsze moduły na wynajem zaczynają się w przedziale od 100 m² do 2100 m².

Obiekt usytuowany jest w atrakcyjnym miejscu w północno-wschodniej części Rzeszowa w odległości około 500m od istniejącej obwodnicy północnej (ul.Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego), która w niedalekiej przyszłości zostanie w linii prostej bezpośrednio połączona z węzłem autostrady A-4 i drogi ekspresowej S-19 (węzeł Rzeszów Wschód). Dobre połączenie komunikacyjne, niewielka odległość do centrum Rzeszowa oraz wysoki standard obiektów, łączą w sobie koncepcję parku biznesowego, gdzie obok najwyższej jakości powierzchni magazynowych dostępne są również powierzchnie biurowe.

Więcej informacji: www.boxelder.pl
REKLAMA